Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni este a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni este a gyógyszerem reggel pótoltam,12 óra elteltével, lehet így baj?

Figyelt kérdés

Tehát 12 óra késéssel, reggel vettem be...Este vehetem be normál időben ugye?nem lesz baj ha ma 2 db veszek be?A másik, hogy ma lehetünk védekezés nélkül(azért megszakítást csinálunk szerintem) együtt a férjemmel, nem lehet belőle baba ugye?

4 hónapja szültem, nagyon nem szeretnék neki egyből kis tesót:)

Szerintetek?


2011. ápr. 12. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nem lesz bajod, attól sem ha 2-t veszel be egy nap. Nem egészséges, de nem vészes.
2011. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pontosan ez volt velem vasárnap. 12 óra eltéréssel vettem be reggel és az estit pedig este. Viszont az egész függhet attól, hogy mit szedsz és mnelyik hétben vagy!??
2011. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
melyik*
2011. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezt h érted utolsó??
2011. ápr. 12. 16:56
 5/5 anonim válasza:

Milyen foggátlót szedsz?

Melyik hétben hagytad ki?

Mert ez fontos!

2011. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!