Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20-tól kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20-tól kinek milyen problémája lett?

Figyelt kérdés
Sírógörcseim vannak sokszor, csak úgy rám jön de egy nap többször is:S Ráadásul fáj a petefészkem,a hasam felpuffadt és nagyon nagy lett az étvágyam. Nem olyan régen kezdtem szedni, vissza kéne menjek orvoshoz?Vagy enyhülhet?
2010. nov. 22. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
A sírógörcs nekem is megvolt, mellette még makacs hüvelygombám is lett, ami a szedés alatt kikezelhetetlen volt.
2010. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

huha :S Van egyáltalán olyan gyógyszer ami nem hajlamosít gombára?:S az előző kettővel is volt ilyen gondom.

Köszi!

2010. nov. 22. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Én is Lindynette-t szedek, több, mint 2 éve és semmi bajom nem lett tőle. Se hízás, se fogyás, se mellnövés, se pattanások, se hangulatváltozások, se fájdalmak... Csak beállt a ciklusom rendszeresre. A gyógyszer mellékhatásainak kifejeződése nem csak a gyógyszertől függ, hanem a szervezetedtől is. 19/L
2010. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik hajlamosít rá, de ezek rá is vannak írva az összes fog.gátló tájékoztatójára. Van akinek semmi baja nincs, valakinek kb. minden mellékhatás kijön. :S Azóta nem is szedek semmilyet, mert nem ér ennyit.
2010. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nielindi ***** válasza:
libidom lecsökkent a nullára. váltottam is.
2010. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bárcsak lenne egy tökéletes fajta:D Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 22. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Rajtam egyedül a hányinger jelentkezett mellékhatásként. A mellem is nőtt egy picit, de nem egetrengető a változás.

Gombásodás, meg ilyesmi abszolút nem (btw gombát máshol is összeszedhetsz :P ).

2010. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

10 kiló plusz 3 hónap alatt (nem ettem többet és világéletemben olyan vékony voltam mint a nádszál) és olyan migrént kaptam a 3. levél szünetében, hogy komolyan azt hittem, agyvérzést kaptam. Visszaváltottam a korábbi gyógyszeremre, azzal nincs gond(Milligest)

Ja, hogy egy pozitívumot említsek: nőtt a mellem, pedig sose volt. Most már szépen látszik az íve kivágott felsőben.

2010. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Libidó csökkenés, többször előjött a hüvelygomba, nem tuti, hogy a bogyó miatt, de tervezem, hogy váltok, ha az étrendváltozás után is előjön újra.

21N több mint 3 éve szedem.

2010. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!