Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha menszesz alatt szeretkeztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha menszesz alatt szeretkeztem a párommal védekezés nélkül, lehetek terhes? Folyt.

Figyelt kérdés
Azt azért érdemes tudni rólunk hogy eddig még sosem cselekedtünk meggondolatlanul... de egyik nap nagyon berúgtunk és hát egyik dolog követte a másikat lefeküdtünk. épp a mensturációs hetem utolsó előtti napján. bennem ment el. lehetek így terhes ha elvileg nincs peteérés ilyenkor? nagyon meg vagyok ijedve, ugyanis még sosem kerültem ilyen helyzetbe. mit ajánlotok? mit tegyek? segítségeteket előre is köszönöm
2010. nov. 6. 10:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
rohadt kicsi az esély, de van, szóval fogod magad nőgyógyászati ügyelet és megbeszéled a teendőket a dokival
2010. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát elmentem az ambulanciára. a lehetőségekhez képest nagyon gyorsan. megtaláltam az utcát stb... beérek erre közlik velem hogy ma már nincs ambulancia... ezt nem hiszem el:(
2010. nov. 6. 14:03
 13/19 anonim ***** válasza:

ügyeletnek kell lennie!

google

2010. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
kiröhöghetlek? heheheheheee XD
2010. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
um, mi minden hónapban csinálunk ilyet, eddig még sose lettem terhes. :$
2010. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
hát ez nem annyira vicces...sőt, de mindenkinek agyiszinttől függ. az hogy egyszer elkövettem egy hibát az az én gondom és nem azért írtam ide hogy mások kinevessenek. nem tartom magam felelőtlennek, de legalább beismerem hogy hibáztam, és nem okolok másokat. szóval annak a kedves személynek aki kinevetett még ha csak így interneten keresztül is kívánok hasonló jókat már ha egyáltalán el fog jutni idáig./ na mindegy holnap újra próbálkozom reggel. azt nem értem hogy miért hívják sürgősségi ambulanciának ha közben délig adnak csak ki receptet. vicc az egész..
2010. nov. 6. 21:30
 17/19 anonim ***** válasza:

ne b...

jó kis helyen laksz

én este kilenckor csörtettem be a markusovskyba, és adtak

11kor már be is vettem

2010. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mi lett a vége? kaptál tabit?
2010. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
másnap bementem és hála az égnek kaptam még nem telt el 2 nap úgyhogy remélem nem lesz baj... amint hazaértem már be is vettem. és amúgy egy elég nagy városban lakom hogy vicc az egész...
2010. nov. 9. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!