Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha menszesz alatt szeretkeztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha menszesz alatt szeretkeztem a párommal védekezés nélkül, lehetek terhes? Folyt.

Figyelt kérdés
Azt azért érdemes tudni rólunk hogy eddig még sosem cselekedtünk meggondolatlanul... de egyik nap nagyon berúgtunk és hát egyik dolog követte a másikat lefeküdtünk. épp a mensturációs hetem utolsó előtti napján. bennem ment el. lehetek így terhes ha elvileg nincs peteérés ilyenkor? nagyon meg vagyok ijedve, ugyanis még sosem kerültem ilyen helyzetbe. mit ajánlotok? mit tegyek? segítségeteket előre is köszönöm
2010. nov. 6. 10:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
drágám simán lehetsz terhes. vegyél be k*rva gyorsan egy 72 órásat. hidd el vannak csodák. múltkor pont egy meddő nőről olvastam. valami probléma volt a méhével. lényeg, hogy az orvosok szerint nem lehet gyereke. na épp emiatt a férjével nem védekeztek szex közben és egyszer csak a nő teherbe esett. és nem egy ilyen történet van a világon, és ezek nagyrésze igaz.
2010. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hol tudnám beszerezni?
2010. nov. 6. 10:07
 3/19 anonim ***** válasza:
Patika... esemény utáni... futás.... ha nem akarsz anya lennei...
2010. nov. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de vényköteles nem?
2010. nov. 6. 10:10
 5/19 anonim ***** válasza:
De igen az...
2010. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
mikor feküdtetek le? 72 orád van max szeretkezés után...
2010. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
tegnap este történt... és nem tudom hova fordulhatnék...
2010. nov. 6. 10:27
 8/19 anonim ***** válasza:

ha még 72 órán belül vagy futás sürgősen a nődokihoz hogy írja fel... de vannak akik felelőtlenül kiadják recept nélkül... de abból még bajod is lehet

menj el egy nőgyógyászhoz, ő tudja hogy mit kell csinálni..

2010. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen...El is indulhAtnál..Ha pánikolsz akkor nem jutsz el odáig és kismama leszel. basszus indulj már mert ha ma bevennéd tuti nem lenne semmi......... go go go......
2010. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ügyelet. Keresd fel a hozzád legközelebbi ügyeletet, ott vagy kapsz receptet vagy elmondják hová fordulj. Máskor részegen nem szeretkezünk.
2010. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!