Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, ha a menszesz...

Terhes lehetek, ha a menszesz utáni 7. napon védekezés nélkül szeretkeztem?

Figyelt kérdés
A menstruációm után 7nappal lefeküdtünk a barátommal,védekezés nélkül:S Egyszerre mentünk el,ez a legnagyobb "gond",de utána kifolyt belőlem,mert felültem! Lehet ebből baba?
2009. máj. 5. 11:33
 1/4 anonim válasza:
Simán lehecc,sőt szerintem az vagy!!! Nem tom egyes lányok mé hiszik azt h ha meg van vagy elmúlt utána nem lehet terhes....pedig k*vára!!!:S Vegyél egy tesztet és sztem készülj fel,me ebből baba lesz....sajnállak nagyon főleg ha nem is akarsz gyereket!:S,de ebből majd tanulni fogsz!:S
2009. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem!Mi is úgy szoktuk,h a menstruáció után egy hétig védekezés nélkül!Még soha sem lettem terhes és nem hinném,h valami bajom van!!!
2009. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány napos volt a menstruációd?Mert ha mondjuk 6 napos,akkor igen van rá esély.Amúgy is, de gondolj bele peteérés a ciklus 14-15. napján van.(28 napos ciklus esetén) 6 nap meg 7 nap az 13.nap, és a sperma a hüvelyedben még életképes 3 napig azzal együtt 16. napon vagy,pont a legvészesebb időben!Úgyhogy simán lehetsz az szerintem!Attól mert te felültél,és kijött belőled a nagyja,az természetes,mindíg is kifog jönni,de amennyi kell benn marad.Jól néznénk ki,ha mind kifolyna,vagy ha mind benn maradna.Én szurkolok neked,de legközelebb óvatosabban.Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?
2009. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, ugyanis a spermium 4-5 napig életképes! S így "bevárhatják" akár a peteérésedet is.

Nekünk is jött össze, de mi terveztük!

2009. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!