Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekezés nélkül szeretkeztem,...

Védekezés nélkül szeretkeztem, de figyeltünk h ne menjen el a srác. Tom hogy az előváladékban is lehet sperma, de ennek ha jól tudom nagyon kicsi az esélye. Mennyi az esélye h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mielőtt úgy érezte volna mindig kivette,picit pihentünk és folytattuk. A végén mikor befejeztük akkor se ment el,sőt úgyan úgy állt neki még és úgye ha elmegy akkor kicsit lelankad kis időre.
2008. aug. 27. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
99% hogy terhes vagy!
2008. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
60%
Attól még nagy esélye van annak hogy terhes vagy, hogy csak előváladék került a testedbe.... Ez sajnos nem játék. Ha nem védekeztek akkor sajnos bármikor bekövetkezhet egy nem kívánt terhesség.
2008. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
kicsi az esély de van egy kis rizikó, peteéréskor nem tanácsos igy, de akkor se szokott baj lenni. Ezt még nem nagyon bizonyitották, hogy van e sperma az előválladékban, és, hogy az életképes sperma e. Mi egy évig védekeztünk igy, nem volt semmi baj, bár hó végente rendszeres volt az idegeskedés. Jobb, ha használtok óvszert, vagy elkezdesz gyógyszert szedni. Azért nem szokták ezt a védekezési módszert javasolni, mert nagyon kevés fiú tudja minden esetben kivenni időben, tehát elég sokszor fenáll a véletlen baleset veszélye. Esemény utáni tablettát, meg nem lehet túl sűrűn szedni.
2008. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
19%
Én 50%-ot mondanék. Csinálj egy tesztet most és ha nem rég volt az aktus, és véletlen terhes vagy, akkor még van esélyed tabira. Mi is így védekezünk a barátommal én még sose voltam terhes, de nagy a rizikó az tuti.
2008. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló! A teszt az elmaradt menstruáció után pár nappal mutatja ki legkorábban a terhességet. Ugyan minek csinálna most tesztet, akkor is negatív lesz, ha teherbe esett!


Nagyon kicsi az esélye, ha minden úgy volt, ahogy mondtad. De ezt akkor se rendszeresítsétek szerintem...

2008. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi a párommal 3,5 éve élünk igy, mert nem akar tabit szedni. Eddig nem volt semmi gond. szerintem ennyi (minimális) kockázat belefér
2008. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem minimális a kockázat. Minimális kockázat a tablettánál és az óvszernél van.
2008. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!