Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszert hol veszitek? Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszert hol veszitek? Csak úgy besétáltok a CBA-ba? :D

Figyelt kérdés

A másik meg, ha igen, akkor levesztek egy vagy két doboz óvszert, és vesztek még vmit, vagy csak úgy magába' xD

Nem gázos? Ha csak úgy magában, akkor nem néz rátok ferde szemmel az eladó, és ha vesztek mellé egy kis sonkát és sajtot xD? Akkor biztos rájön az elterelő hadműveletre.


17/F


2010. nov. 4. 17:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

én gyógyszertárba szoktam. szerintem egyáltalán nem cink. sőt inkább kemény. főleg ha csinos fiatal csajok állnak mögöttem. :-D

24F

2010. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Tej, kenyér, Herz szalámi és öööö óvszer! xD
2010. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
94%
Utolsónak: Ez mekkora :D:D legközelebb ezzel a dumával megyek be vmi kisebb boltba :D ahol az eladónak kell levennie :D
2010. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
xD mik nem derülnek ki... nem gondoltam volna, h gyógyszertárban is lehet... Ez végülis a házas férfiknak jó, mert kotonnal együtt vehet egy doboz fejfájás csillapítót is xD
2010. nov. 4. 21:37
 25/28 A kérdező kommentje:
Elvtársak, elvtársnők, barátaim. Igencsak eltértünk a témától, mintazthogy már Kedves Kádár elvtárs is jelezte itt előttem... Nem kanyarodhatnánk vissza kérdésem magvas gondolata felé? xD
2010. nov. 4. 21:39
 26/28 anonim ***** válasza:
Én forgalmazótól szoktam venni, jobban megéri, kb harmad-negyed áron, mint ha boltban venném, és ugyanazt veszem.
2010. nov. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kajak ma reggel felkeltem, és azon gondolkoztam,hogy vegyek óvszert, az itteni DM-ben csak ismerősők mászkálnak. Erre ITT VAGY TE, tökéletes megoldásként hangzik a sonka sajt, de a mai eladók már tényleg éles szeműek. Amúgy gec múltkor dezodort mentem venni és a biztonsági őr odállt mellém és nézte mit veszek le. Most milyen gáz már óvszert le venni előtte?=( Na mindegy, én azon gondolkozdtam, hogy valami csövessel vetetek, és kap egy szál cigit érteXD vagy megkérek valami jófej nagynénit a közelben, azok mindig segítőkészek. Vagy lopj, igen vegyél két dezodort az óvszert meg lopjad ki
2010. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

00:31: a forgalmazótól hogyan? Mondd el légyszi!

utsó: Lopni nem fogok :D nem az én műfajom, csövest sem kérek meg, mert lenyúlja még a végén, és amúgy is milyen gáz mástól kérni :D

2010. nov. 5. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!