Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszert hol veszitek? Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszert hol veszitek? Csak úgy besétáltok a CBA-ba? :D

Figyelt kérdés

A másik meg, ha igen, akkor levesztek egy vagy két doboz óvszert, és vesztek még vmit, vagy csak úgy magába' xD

Nem gázos? Ha csak úgy magában, akkor nem néz rátok ferde szemmel az eladó, és ha vesztek mellé egy kis sonkát és sajtot xD? Akkor biztos rájön az elterelő hadműveletre.


17/F


2010. nov. 4. 17:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Nézzen furán, semmi köze hozzá, hogy kivel mikor hányszor mit csináltok az ágyban. Csak 1 perc az egész.
2010. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Bemegyek és veszek pedig én csaj vagyok ,ha pl megkér a pasim h vegyek már..Néha szomjas vagy ok vagy éhes akkor veszek melé inni vmit vagy chipset
2010. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de nagyon bolond vagy.. szakadtam. XDDD


Amúgy, legjobb haverom csak úgy magában szokta :DDD


Meg régebben, felelsz vagy merszeztünk, azt a feladatot kaptam, hogy vegyek 3 doboz durex-et. Az eladó nézett egyet, de nem volt gáz XD


14/L

2010. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Mért amikor a barátnőim féltek maguknak vennui bementem én 3 bnőmről van szó és mindegyik 3 dobozzal vettet sztem csak szivatásból
2010. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A kérdés megírásánál én is szakadtam :D főleg a sajtos-sonkás résznél xD
2010. nov. 4. 17:17
 6/28 anonim ***** válasza:
őőőő ferde szemmel néz okés... gondolj bele, az eladóhölgy vajon szűz? odasétálsz leveszed a polcról kifizeted rákacsintasz és vagy kipróbálod ott helyben, vagy elsétálsz
2010. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél intim betétet is hozzá, akkor majd meglátod, hogy tudnak még furcsábban is nézni a pénztárosok.
2010. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
x'D
2010. nov. 4. 17:19
 9/28 anonim ***** válasza:

sztem nem szégyen ha baszik az ember, sőt...


és örüljön neki hogy védekezni akarsz.. :D


sajtot sonka:DAS:DAS:

2010. nov. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még jöhetnek. :D
2010. nov. 4. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!