Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Hány órakor veszitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány órakor veszitek be a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Ma megyek felíratni, és nem tudom mi legyen az optimális időpont. Reggel azért nem jó annyira, mert ha nincs suli akkor azért nem akarok külön felkelni. Az egyik ismerősöm este 10 kor veszi be. De ha bulizni megyek, akkor az sztem nem vmi jó hogy ráiszom az alkoholt. Nektek h vált be?
2011. márc. 9. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én amikor szedtem ,akkor 7-9 között vettem be,és volt hogy ittam rá,semmi bajod nem lesz.
2011. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
este
2011. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Estefelé szoktam.

Az alkohol nincs rá befolyással, ha nem iszol annyit, hogy kihányd :)


25/N

2011. márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Este 8 körül. Alkohol meg tényleg nincs hatással rá :)
2011. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én mindig este 8kor.
2011. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

délelőtt 11

19/L

2011. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
este 9:20ra beállítom a telómat mindig és akkor.
2011. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A telefonom este 8kor csipog, de van, hogy később,olyab 10-11 körül veszem csak be, de ha tudom, hogy este bulizni megyek, és valószínűleg iszok is, akkor olyan 6 körül már beveszem. Nem szoktam hányni, de jobb a békesség. :)
2011. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is mikor szedtem 6-9 óra közt szedtem be mikor, hogy értem haza és, hogyan kellett mennem dolgozni.

Off, de jótanácsként: Én fel is írtam a naptárba, hogy hánykor szedtem be (óra, perc) és érdekes módon így nem felejtettem el bevenni. Ha véletlenül el is felejtettem, percre ponotsan tudtam, hogy mennyit késtem vele. Szüneteket is beleírtam, melyik napon hányadikat szedtem be.

22/N

2011. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mindig 6kor veszem be:) Azért jó így, mert akkor már 10után nyugiban ihatok a buliban (nem mintha hányós fajta lennék, de biztos, ami biztos)
2011. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!