Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért tesznek úgy sokan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek úgy sokan a BME-s óvszertilalom kapcsán úgy, mintha a mai fiataloknál általános lenne az élénk szexuális élet?

Figyelt kérdés

Akármilyen statisztikát tekintünk, de elég, ha csak olvassuk, halljuk a mai fiatalok beszámolóit, különösképpen a fiúknak nulla szexuális életük van. Miből gondolják azt, hogy egy gólyatáborban 1-2 szexesemény (összesen, nem főre vetítve) olyan nagy probléma lenne?

A másik dolog, amit röhejesnek gondolok, az az idősebbek reakciója a témát tárgyaló Facebook posztok alatt.

Eskü azt gondolják, hogy a fiatalok ugyanúgy dugnak össze vissza, mint ők. Fel se fogják a megváltozott erőviszonyokat.



aug. 16. 20:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

"Ti nők vagytok ugye?"

Nem nyert.

De elhiszem, hogy az embernek sokkal könnyebb feldolgozni a saját nyomoronc helyzetét úgy, ha bebeszéli magának, hogy biztos mindenki más is hasonlóan nyomoronc helyzetben van.

aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Na, ehhez mit szóltok?


[link]


Az óvszert és szexet tiltó sleppnek sikerült úgy aláznia a gólyákat, hogy lett egy másik botrány is.

Mondjuk én nem is maradtam volna egy olyan táborban, ahol ilyen dolgok folynak. Holtbiztos, hogy a ruhák ellenőrzésekor már összepakoltam volna és indultam volna haza. Szórakozzanak az öreganyjukkal!

Remélem lesz ebből valami hasonló botrány, mint pár éve, és a kari HÖK vezetők lemondásra kényszerülnek, ill. az egyetem vezetése jobban rajta tartja a szemét a gólyatáborokon.

aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Redditen olvastam, hogy évtizedek óta ugyanez a forgatókönyv zajlik,bár gyógyszereket korábban nem nagyon koboztak el... értitek, van aki 20+ éve is így szívott, de - eddig - senki nem balhézott miatta. Tavaly ugyanerre a 4 napos szivatás - és alázáscunamira 80e Ft volt a beugró. Úgy, hogy a gólyák a honlapon feltüntetett infók alapján finoman szólva teljesen másra számítottak. Döbbenet, hol élünk. És amikor rájössz, hogy nem a kotontilalom a legnagyobb baj ezzel az egésszel...az felbecsülhetetlen.

Persze már nincs fent a villanykar hököseinek neve + fotója. Pedig eddig milyen büszkék voltak a "hagyományaikra" ezek az agyhúgyköves, aberrált állatok.

aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Belinkelnéd a redditet? Amúgy nem tudom, hogy jut el idáig valaki.
aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
75%

Igen, persze. Itt van:

[link]


A hök-ös "nagykutyák" pedig hiába radírozták le az oldalról magukat, az internet nem felejt.


Őket illeti a dicsőség az idei gulágszimulátorért (ahogy valaki nevezte a reddites hozzászólók közül) :


[link]

aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Kösz! Nekem csak brazil jiu-jitsu edzőtáborban kellett egy 110 kilós néger csávóval egy ágyban aludnom, 360 euróért. Amúgy gyárakban szoktak még ilyen ávósok lenni. Én 12.-be már nem szivattam a gólyákat, nem is beszéltem velük.
aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Ez a 360€ - s egy ágyban alvás bug volt vagy feature...? :D

(Jó, jó, vicceltem. Értettem, hogy nem a felár volt annyi, hogy vele alhass. Én sem szívesen lennék az ágypajtija senkinek, akit nem én választok, és nem amiatt, mert nő vagyok: egyszerűen kell annyi "privát tér".)

aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Ja, félreérthető voltam, hát pont az a bajom, hogy csak egy néger csávó volt.
aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
A Mr. Beast nevű youtuber is lebukott hasonlókkal.
aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!