Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért tesznek úgy sokan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek úgy sokan a BME-s óvszertilalom kapcsán úgy, mintha a mai fiataloknál általános lenne az élénk szexuális élet?

Figyelt kérdés

Akármilyen statisztikát tekintünk, de elég, ha csak olvassuk, halljuk a mai fiatalok beszámolóit, különösképpen a fiúknak nulla szexuális életük van. Miből gondolják azt, hogy egy gólyatáborban 1-2 szexesemény (összesen, nem főre vetítve) olyan nagy probléma lenne?

A másik dolog, amit röhejesnek gondolok, az az idősebbek reakciója a témát tárgyaló Facebook posztok alatt.

Eskü azt gondolják, hogy a fiatalok ugyanúgy dugnak össze vissza, mint ők. Fel se fogják a megváltozott erőviszonyokat.



aug. 16. 20:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
30%
Ne tegyünk már úgy mintha 18-19 éves emberek ne találnának bármikor partnert... az más kérdés hogy aki egy 3 napos gólyatáborban nem bír magával, az vajon mit keres egy egyetemen?
aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

"Ne tegyünk már úgy mintha 18-19 éves emberek ne találnának bármikor partnert..."


Na akkor menj és kérdezz meg egy tetszőleges átlagos 18 éves SRÁCOT.

Én is voltam 18 éves nem is annyira régen, és nekem azért ez nem ment sehogy sem, és ahogy elnéztem 100-ból 95 fiúnak sem.

aug. 16. 21:05
 3/39 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem olyan brutál gyakori az ilyen eseményeken a szex. 10 éve voltam ez a korosztály, voltam fesztiválokon is elég részeg csajként, de mindig leráztam a próbálkozókat és a barátnőim is. Az ilyen 1-2-3 alkalmas dolgaink mindünknek ilyen haverom haverja volt, akit azért pár mondatból ismertünk.

Utolsó osztálykiránduláson, ahol 19 évesek voltunk (nyelvi előkészítő osztály volt), is egy csók volt az egyik sráccal, akivel később egészen máshol, privátban szexeltünk.

Biztos volt, ahol durvábban tolták, nálunk a fiúk nagy része, még a helyesek is elég bátortalanok voltak. 25 körül vettem észre, hogy a 25 és afölöttiek mernek odajönni, felszedni, ezt-azt csinálni, alatta még kis csikók a fiúk, legtöbbnek a szája nagy csak. Az meg netto butaság, hogy tiltják az óvszert. Akkor majd 69-eznek, análoznak, megszakítással csinálják (egyébként lehet úgy, ha előtte 3 napig a pasi nem ejakulált, akkor a húgycső falán nincs élő sperma, ami előváladékkal együtt távozhatna), vagy ott a hüvelygyűrű, fog.gátló tabi.

Amúgy ez nem Amerika, még a fesztiválokon sem láttam olyan gigasok elvonuló párt, pedig az azért tényleg szabadfoglalkozás.

Amúgy adok egy tippet: csajok rejtsék el a melltartó szivacsába, púderesdobozba, egyik intim betét zacsijába. Ha mind a 300 vagy több diák összes motyójának összes zugát leellenőrzik, az úgy kb. 1-2 nap. Én tuti becsempészném, baccus, felnőtt emberekről van szó és ez nem valami keresztény imatábor... vagy kitudja már.

aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
69%

Skill issue

A baráti körömből senkinek sincs ilyesfajta problémája

aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
a bAráTi kÖröMbőL
aug. 16. 21:13
 6/39 anonim ***** válasza:
68%
Arról én nem tehetek hogy körülötted csak teszetosza emberek vannak akik nem képesek lefeküdni senkivel sem
aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%
Gimiben dolgozom. És nem egyszer találtak a takarítók használt óvszereket a wc kukájában. A kollégiumban is történnek dolgok. Úgyhogy szerintem nincs azzal gondjuk, hogy partnert találjanak.
aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
96%
Szóval egy jogilag felnőtt ember számára "megtiltják" az óvszerhasználatot???? Wtf?
aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 NTBS ***** válasza:
75%
Mert akiknél ez fenàll (aktív szexuális élet)látványosan vannak jelen. Emiatt a többség azt hiszi ez az átlag.
aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
47%

A média (telex, 444) és a felkapta ezt a szar hírt és ezen csámcsog a sok nyomorék. Én is voltam BME gólyatáborban és egyáltalán nem volt gyakori hogy össze-vissza keféltek volna az emberek ott, persze egy két eset történt.

Lehet a telex, 444, a Momentum azt gondolja hogy óvszer nélkül nem lehet kibírni egy ilyen eseményt meg a szexen kívül más nem is történik egy ilyen gólyatáborban de ez csak az ő szegénységi bizonyítványuk. Aki meg szexelni akar az intelligensen megoldja óvszerrel vagy nélküle. Nem azt tiltották hogy szexeljenek, vagy ne használjanak óvszert, hanem azt hogy ne hozzanak be a táborba. Egyébként meg minden gólya szokott kapni egy csomagot, amiben óvszer is van általában

aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!