Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért tesznek úgy sokan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek úgy sokan a BME-s óvszertilalom kapcsán úgy, mintha a mai fiataloknál általános lenne az élénk szexuális élet?

Figyelt kérdés

Akármilyen statisztikát tekintünk, de elég, ha csak olvassuk, halljuk a mai fiatalok beszámolóit, különösképpen a fiúknak nulla szexuális életük van. Miből gondolják azt, hogy egy gólyatáborban 1-2 szexesemény (összesen, nem főre vetítve) olyan nagy probléma lenne?

A másik dolog, amit röhejesnek gondolok, az az idősebbek reakciója a témát tárgyaló Facebook posztok alatt.

Eskü azt gondolják, hogy a fiatalok ugyanúgy dugnak össze vissza, mint ők. Fel se fogják a megváltozott erőviszonyokat.



aug. 16. 20:41
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
78%

"Na, így már vágod?"

Nem fogja vágni. Neki igazából nincs is kérdése - neki meggyőződése van, hogy majdnem minden srác olyan sikertelen a nőknél, mint ő, és ő igazából csak megerősítést akar ehhez a tévképzetéhez.

aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
76%
Tudom, de a reményhal... ¯\_(ツ)_/¯
aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
82%
Fideszes és KDNPS fiatalok nem visznek magukkal óvszert és nem szexelnek? mi ez a szabályozás? :-)
aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Én 2006-ban voltam 18 éves, és nem is szexeltem akkoriban. Meg csomó haverom se. Tényleg nem gyakori a szex ilyen idős korban.
aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon egyszerűen be lehet csempészni 3 óvszert össze vissza eldugva valahova. Arra biztos nem lesz kapacitás, hogy valaki minden zugot, kis zsebet átkutasson. Én biztos ezt tenném, soha nem lehet tudni mikor kell. Ha nem kell akkor jó lesz később vagy esetleg lehet adni másnak ha szüksége van rá. Nálam volt amikor én voltam és kellett is. Nem hinném, hogy bármi elítélendő lenne egy gólyatáboros szexben ha mindkét fél élvezi és felelősségteljesen védekeznek.
aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
76%
Arra nem lesz kapacitásuk hogy becsempészett óvszereket felkutassák, de éjjel-nappal őrséget fognak mindenhová (szobák, zuhanyzó, WC, udvar) állítani a felsőéves HÖK-ösökből, hogy ne tudjanak sehol ezalatt a tábor alatt szexelni.
aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

A BME az valami szerzetesi iskola? Miért tilos annak a többnapos rendezvényein szexelni?

Komolyan, ha én ott lennék gólyaként, függetlenül attól, hogy nyilván esélyem se lenne a kevés lány közül bárkit is elcsábítani, azért megkérdezném a felsőbb éveseket, hogy konkrétan mi bajuk van a szexszel?

Vagy csak a különneműek szexelése tilos, és a b...ulást lelkesen támogatják?

aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
csináltak az óvszernek egy kis reklámot, akaratukon kívül. Most minden elsőéves gólya min. 10 db gumival fog az ország összes egyetemének gólyatáborába menni.
aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

21, 22

Ti nők vagytok ugye?

aug. 17. 16:43
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
A villanykar egykori hallgatójaként mondom, hogy nem így ismerem ezt a bandát, hogy ott bármikor is átvehetné a hatalmat a bigott keresztény szellemiség, szóval valamilyen turpisság van ebben a történetben. Most Imane Khelif után ez a téma is bejutott az ország összes ebédlőasztalához.
aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!