Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20 tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20 tablettát szedek 3 éve. Sajna, mindig hétvégén jön meg a menzeszem. Ezt valahogy el lehet tolni (hogy pár nappal előbb jöjjön meg)?

Figyelt kérdés
Pl. az utolsó 3 tablettát nem veszem be, így előbb megjön, és utána 7 nap múlva szedem a következő adag tablettát. Így a következő adagnál már hat a tabletta? Ez nem zavar be?
2008. jan. 6. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet szbad csinálni alkalmanként, ettől még nem lesz semmi baj!
2008. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egyszer egy hasonlo esetem, hogy 3darab maradt még és nem szedtem be(nálam véletlen volt igaz), ilyenkor nem biztonságos a tabletta kb. egy egész honapig.ugyhogy ne csináld, akkor már inkább ugy told el, hogy vegyél be még plusz 2t és akkor nem hétvégén hanem pl. hétfon jonne meg, ez így még mindig jobb!
2008. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a második hozzászólóval! Inkább vegyél be még 3-4 szemet a következő csomagból és hagyd abba, majd megjön és a 8. naptól kezdj új levelet! Így semmi bajod nem lesz és védeni is fog a tabi! Inkább told el a mensidet és ne előbbre hozzd!
2008. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!