Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan tudnám, hogy melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudnám, hogy melyik Pharmatex termék lenne a legkedvezőbb?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy óvszer mellé még valamelyik Pharmatex terméket is használom. Csak nem tudom, hogy a kúp, a tabletta lenne-e jobb.

Szeretném azok véleményét, kérni, akik használják valamelyiket, írják meg tapasztalataikat. Még az lenne a kérdésem, hogy az óvszer mellé azért biztosabb védelmet nyújt? Azért döntöttem emelett, mert fog.gátlót nem akarok szedni, és az óvszerben nem bízom meg teljesen.

Köszönöm a válaszokat.


2008. dec. 30. 09:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Olvastam a honlapját, és van olyan hogy normál/túlzott hüvelyváladék esetén illetve hüvelyszárazság esetén melyiket kell használni. De nem tudok nagyon kiigazodni rajta:)
2008. dec. 30. 09:03
 2/7 anonim ***** válasza:

szia,

én a tablettát használtam egy ideig. Aztán abba is hagytam, mert a férjem panaszkodott, hogy csípi, és engem is csípett. ezt valóban csak óvszer mellett érdemes használni, mert önmagában nem valami biztonságos. legalábbis barátnőm emellett lett terhes, de azt nem tudom mennyire rendeltetésszerüen használta. remélem a zseléről majd jobb tapasztalatokat irnak és akkor én is kipróbálom.

2008. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát én még anno a a pharmatextől a krémet használtam de egyedül csak azt semmi mást !! persze nem ment el bennem!! de nem lettem terhes :)szóval szerintem jó termék !! hát az óvszer mellé biztosabb védelmet nyújt az tény viszont szörnyen kényelmetlen lesz neked mert a kúp kifolyik belőled mint ahogy a krém is !! De amúgy nem muszáj neked feltétlen az óvszer mellé még valamit használni!! a lifestylnak van egy óvszere ami spermicides nekünk volt hogy kilyukadt de nem paráztunk annyira mivel az egész óvszer spermicides így tuti elpusztította a kis huncutakat :) itt van a link nézd meg és döntsd el melyiket akarod :) az a baj hogy ezt neked kell eldöntened de télleg szörnyen kényelmetlen az a kúp meg krém meg tabletta :(

[link]

2008. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi úgy kb 3 hónapig használtunk pharmatex kúpot. Nem volt semmi baj vele, belém is élvezett igy a párom, nem lettem terhes természetesen. Nekem anno a nőgyógyászom ajánlotta. Viszont elég illúzióromboló a kúp, amint összevissza folyik belőled:S

Nekem a hüvelytabis verzió szimpatikus volt, de az meg a páromat csipte. Ki kell tapasztalni, hogy nektek melyik a legjobb, ebben nem hiszem, hogyy tudunk tanácost adni.

Amúgy szerintem, ha már használtok óvszert nem kell mellé más

2008. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettek. Az óvszernél mindig ellenőrizzük, hogy nem szakadt-e ki, de mindig olyan félelem van bennem. Még az lenne a kérdésem hogy a hüvelytabletta nem marja szét az óvszert?
2008. dec. 30. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kúpot használok önmagában,de nem élvez belém a barátom!Szerintem jó kis termék!Azt meg,hogy mennyire száraz a hüvelyed vagy sem,neked kell tudni,nem nekünk!:)
2008. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ha mellé óvszert használunk, nem sérül meg tőle az óvszer?
2008. dec. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!