Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fél éve tabizok pontosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve tabizok pontosan szedem mindent betartva, kedden veszem be az utolsót szerdán kezdem el a kövit. általában csüt. -pént. Körül jön meg. Máig még nem jött meg. Szerintetek lehet baj? Csináljak tesztet vagy ne aggódjak és várjak még pár napot?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj, valakinek a tabi órára pontosan beállítja, de nem mindenkinek. Pl nekem se, az adott héten nálam péntektől vasárnapig bármikor megjöhet. ha nem jön meg egyáltalán, vagy a szokottnál jóval kevesebb, akkor menj orvoshoz.
2010. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
húú akkor jó :) nekem se pontosan csak úgy kb csütörtök-péntek körül szokott...de most h mondod volt h szombat este jött meg...hmmm...meg közben anyum mondta h tabi mellett van h meg se jön...nah jó azért még várok kommikat h kivel mi van...am lindynette 20mikrogramm/75mikrogrammot szedek :)
2010. okt. 1. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ilyet szedek, de én is kedden veszem be utoljára, és szombat-vasárnap, de van, hogy hétfőn jön meg.

Még várj egy kicsit, biztos megjön majd

2010. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a szünet alatt nem jön meg, akkor csinálj tesztet. Ha negatív, akkor várd meg a következő hónapot. Ha akkor sem jön meg, akkor mindenképp mnenj el orvoshoz. De lehet jobb már az első kimaradásnál.
2010. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!