Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől késik? Aggódjak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől késik? Aggódjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nem tudom melyik témakörbe illene a kérdésem.A problémám az hogy elöző alkalommal is késett 3hetet,most is késik már 2hete a havim.Mivel elözöleg is megjött terhes nem hiszem hogy leheték(bár örülnénk neki ha igy lenne).Fog.gátlót szedtem oylan másfél évig,novemberben hagytam abba.Utána is ovlt hogy késett 4-5 napot,de átlag 31napra jött mindig.Elözötől késik ilyen sokat.Van okom szerintetek aggodalomra?Rák stb?
2011. júl. 22. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy most nem 31 napra jön meg, hanem + 3 hét, ami már egyáltalán nem esik bele a normálisba. Szerintem menj el orvoshoz mindenképpen.
2011. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit,megvizsgállak virtuálisan...nézem...nézem...valami nem stimmel...legalább húzd le a bugyid!
2011. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
előzőleg is kb 48napra jött meg.és megyek majd dokihoz hétfön szerintem,csak gondoltam megkérdezem itt van e valakinek valami ötlete.
2011. júl. 22. 20:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Pont ez a probléma, hogy a 48 nap már nagyon sok. Nem tudom, hogy hogy van pontosan de azt hiszem 24-32 nap között van a "normális" hossza a ciklusodnak. Orvos mindenképpen.

2011. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok:D

Utána olvastam kicsit:

A 21 napnál gyakrabban, vagy 35 napnál ritkábban jelentkező menses viszont kórosnak tekinthető. A túl ritka havivérzés hátterében legtöbbször a hormonális tengely nem kielégítő működése áll. Peteérés egyik esetben sem valószínű, mindkettő részletes kivizsgálást és kezelést igényel.

Csak ismételni tudom magam:)

2011. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia ! Szerintem most kezd visszaállni a szervezeted a fog.gátló után..nekem fél év után volt az h össze vissza jött meg, meg sokat késett..és én is elmentem dokihoz.:)
2011. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nekem is igy fél év után jött ez hogy nem jó.megyek is odkihoz majd.de amugy a gyógyszer kiürülésröl is összevissza irnak.hogy azonnal kiürül,3hónap,fél év,annyi idö amennyit szedted...meg ez is hogy nem jön össze a baba,lehet azért van mert nem ürült még ki?vagy mert valoszinübb hogy valamelyikünk meddö?
2011. júl. 22. 21:23
 8/11 anonim válasza:
nyugi, nem kell ennyire aggódni. Én is olvastam, hogy valakinek ennyi meg annyi idő alatt ürül ki, van akinek csak hónapok, van akinek évek kellenek, attól is függ, hogy meddig szedted. szerintem csak a azmiatt nem jöhet össze a baba, mert szedted és kezd visszaállni...nem hiszem h komolyabb a probléma :)
2011. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát fene se tudja :D de annyit tudok hogy többé nem fogok szedni gyógyszert.teljesen felesleges,mert semmit nem ért ugymond.elötte is szabályosan ovlt meg.annyiban változott hogy bogyóval 5nap volt nem 7 és semmi más.ezért meg felesleges szedni.
2011. júl. 22. 21:40
 10/11 anonim ***** válasza:

hát nekem is 31 naposak a ciklusaim, így ehhez kell viszonyítanod...+/- egy hét még nem gáz...ha 28 napos a ciklus, akk 21 és 35...!!

2 hét még beleférhet...most ürült talán teljesen a fog-gátlód és most rendeződsz...

mindenképp keresd fel a dokidat és ő többet tud mondani, de sztem 2 hét még nem akkora baj, hiszem van akinek ki is marad a fog-gátló abbahagyása után

2011. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!