Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég a megszakításos védekezés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég a megszakításos védekezés?

Figyelt kérdés
Első barátommal vagyunk együtt és mivel ő csak így akarja csinálni ezért így csináljuk. De én mindig félek, nehogy mégis terhes legyek, pedig figyelni szokott. Mekkora az esélye, hogy így teherbe esek?
2022. szept. 23. 16:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Brühühú de önzőek a nők. Mennek majd abortuszra meg szednek tablettát. Pötsfej.
2022. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
De bírom még az ilyen hulladék hívja a többi férfit madárnak.😆
2022. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
#20 igazad van, az abortusz az tényleg pont az a kategória mint egy kis kényelmetlenség a gumi miatt, Te meg mehetsz akkor elköttetni magad, akkor nincs szükség gumira.
2022. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

"Első barátommal vagyunk együtt és mivel ő csak így akarja csinálni ezért így csináljuk."

Elég nagy butaság. Nem ő lesz terhes, hanem te. Az ilyennek meg kell mondani, hogy ha nem húz gumit, akkor bizony nincs szex! Nagyon naív vagy, kislány!


"Ő nem önzőség miatt nem akar máshogy. Az óvszer anyagára allergiás."

Jó kifogás sose rossz! Nagyon kevesen allergiások a latexre. De egyszerű: vegyél neki poliuretán óvszert. Nem sokkal drágább, mint a sima. Ha azt sem hajlandó felhúzni, akkor kiderült az igazság, hogy egy bunkó, aki csak saját magával törődik.


"Én se akarok terhes lenni még jó sokáig... De én úgy tudtam hogy ez is működik"

Persze, működik. Összeszokott pároknál, ahol megvan a kölcsönös bizalom és ahol nem probléma, ha mégis besikerül a baba. De ez nem védekezés! Ha az előváladékban nincs is spermium (ritkán van), akkor is elég ha csak egyszer jön, hogy "bocsi...", nem húzza ki időben és benned landol a cucc, máris terhesség lehet a vége. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen önző pasik hajlamosak rá, hogy szándékosan beléd is élvezzenek, aztán ha terhes leszel, otthagynak.


#23: Na ez a legtökéletesebb válasz a #16 parasztnak. A vazektómia kevésbé fájdalmas, mint a nőnek a szülés vagy akár egy abortusz. Onnantól tolhatja gumi nélkül, nem lesz terhes a nő...

2022. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!