Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég a megszakításos védekezés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég a megszakításos védekezés?

Figyelt kérdés
Első barátommal vagyunk együtt és mivel ő csak így akarja csinálni ezért így csináljuk. De én mindig félek, nehogy mégis terhes legyek, pedig figyelni szokott. Mekkora az esélye, hogy így teherbe esek?
2022. szept. 23. 16:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg allergiás is a latexre, akkor is van más, biztonságosabb mód a védekezésre. Nézz utána, biztos találsz olyat, amelyik konfortos mindkettőtöknek.
2022. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 steven95 ***** válasza:
100%
Már találtak ki más anyagú óvszereket - nem újdonság a barátod allergiája -. Erre való a net vagy drogéria. Tájékozódj, rendeld / vedd meg. Hozzá megfelelő síkosítóval. Ha elszakad az óvszer, vagy nem vagy benne biztos > nőgyógyász és kérni tőle terhesség utáni tablettát, még lehetőleg 1-2 napon belül!!
2022. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

De azért az esemény utáni tabletta ne legyen B terv neked, mert hatalmas hormonbomba a szervezetednek, és szintén rosszat tesz.

Már tudod, hogy ez nem védekezés, és van óvszer, amit használhatna, csak keresni kell.

2022. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

A megszakításos védekezés nem védekezés! Az előváladek is tartalmaz életképes spermiumokat. Tehát ha épp beteszi olyan idoszakban mikor fogékony vagy, nagy eséllyel terhes lehetsz.


Érdemes lenne amugy elmenned egy nogyogyaszhoz es kikerdezni a vedekezesrol.


A gumi kb a legjobb (hiaba nem akarja a legtobb srac felvenni, nem o lesz terhes hanem te). Szerintem nyugodtan lehet nekik 20 szazalekkal levesbe elvezetes hogy cserebe ne kelljen babat felnevelni.

Van a fogamzasgatlo tabletta is de nem is mindenkinek ajanljak es rengeteg mellekhatas van. Szoval a srac vegyen fel gumit. Ha meg nem akarja megvenni, megveszed te es raadod. Nincs olyan hogy jem vedekeztek mert kenyelmetlen. Ez nem opcio soha.

2022. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs olyan hogy jem vedekeztek mert kenyelmetlen."


Ezzel nagyon egyetértek. Negyed annyira se kényelmetlen a gumi a pasinak, mint a nőnek a terhesség, szülés. Még gumiban is garantált orgazmusa lesz, neked pl nőként sosincs garantálva ugyebár. Ennyi áldozat bele kell férjen.

2022. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Én is kamuztam már hogy allergiás vagyok a latexre :D

Sok férfitársammal ellentétben nem vagyok gyorstüzelő gumi nélkül sem, gumiba meg igazi kínszenvedés elélvezni szóval nekem off. Megértem a másik felet is de nem én vagyok a sátán azért mert élvezni szeretném a szexet és nem szerencsétlenkedni abba a sz4rba. Amúgy pont 2x annyi az esélye a nem kívánt terhességnek mint gumiba. Ha kihúzza nem valószínű hogy lesz baj, de véletlen se menjen beléd. Ez az előváladék inkább legenda amúgy, elviekben lehetséges de végül mindíg kiderül hogy hát igazából belement...

2022. szept. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%
#16 na, az ilyen önző pasikat kell jó messziről elkerülni
2022. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

#16 remélem soha egy lány sem fekszik le veled így

nem, a heti néhány alkalmas orgazmus sem éri meg hogy felnevelj egy gyereket!!

2022. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen mint a 16-os, egy nem kívánt terhesség esetén fülét-farkát behúzva menekül. Pedig jóval hamarabb is elhúzhatná a csíkot. Hazug, felelőtlen, önző. A legrosszabb férfitípus.
2022. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
16os vagyok köszi a bókokat csajok, látom nem jött át a lényeg és itt amúgy ti vagytok önzők. Én tuti nem fogok senkivel gumit húzni mert nem élvezetes, arra lehet másik madarat keresni. Lehet szedni bogyót vagy tudomisén, meg van abortusz is
2022. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!