Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan aki TÉNYLEG...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki TÉNYLEG teherbe esett megszakításos "védekezés" mellett?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Én vagyok a konkrét bizonyíték rá. Ha anyám nem esett volna teherbe mikor apámmal megszakításosan szeretkeztek, most én se lennék.
2021. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem, ez kizárt dolog. Az egész fogamzásgátló ipar egy hazugság, csak a pénzt húzzák ki belőled. A nemi betegségek is csak egy mumus. Dugjál csak össze vissza védekezés nélkül. Gondolom ilyesmi választ vártál.
2021. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
#2 úgy látom fogalmad sincs mit jelent a megszakításos védekezés...
2021. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nekem a húgom és az egyik unokahúgom köszönhető ennek
2021. nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Biztos,hogy volt,van,lesz is ilyen eset. Csak így mint a lyukas vagy elszakadt gumi esete(amiből szerintem több terhesség van),vagy a tabletta , spirál melletti terhesség is van szép számmal. Nyilván viszont a nemi betegség ellen jelenleg csak a gumi nyujt védelmet.
2021. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
A megszakítás NEM védekezés.
2021. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
#3 nyilván nem érted a lényegét a kettes kommentnek. Pontosan ő látja jól mivel a megszakítás nem védezés. De látom fogalmad sincs mit jelent az irónia
2021. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiam így született. Mivel nem védekeztünk, benne volt a pakliban. És így csak az a pár szeretkezik,akiknél nem gond ha becsúszik. Akinél meg gond,azt nevezik felelőtlen embernek
2021. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a ejakuláció előtti "előváladék" is tartalmazhat ondót, tehát egy kicsit fogékonyabb nő, és egy kicsit aktívabb spermával bíró férfi összehozhat egy szép kisfiút-kislányt. :)

[link]

2021. dec. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Tom Benko ***** válasza:
72%

Onnantól kezdve, hogy betette, van esélye a terhességnek, ha nem húzoptt gumit. Középiskolában tanítok, többek között szakképzésben is. Minden évben van legalább kettő diáklányunk, aki szülési szabadságra megy. Mindegyiküknél a "majd vigyázok, kicsim" volt a jelszó. Ezzel párhuzamosan a "gumival szexelni olyan, mint zokniban lábat mosni".


Mondjuk egyébként is, én szeretem szex közben teljesen átadni magam kettőnknek, nem hogy még azon görcsöljek, hogy mikor jön, hogy kirántsam.

2021. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!