Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel szeretkeztün...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel szeretkeztün (megszakításos "védekezés"), majd rá kb 3-4 órára újra. Esélyes h teherbe essen?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 01:48
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha a ciklus 12-18. napjában van, akkor megvan rá az esély
2016. márc. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkor megvan rá az esély!
2016. márc. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondolok itt arra, hogy ez első szeretkezés után, csak aludtunk egyet, majd felébrettem és nem bírtam magammal, és hát sem wc-n nem voltam, nem mostam meg se semmmi.. és hogy ettől nagyobb e az esély rá?
2016. márc. 8. 02:14
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan ennyire agyhalott vagy?

Ciklus 14. napja körül van a peteérése.

Ha elmentek nőgyógyászatra, megkérdezi, hogy mikor volt utoljára menstruációja, ha azt mondja, hogy 19-20 napja és 28 naposak a ciklusai, fel sem ír 72 órásat, legalábbis a legtöbb helyen nem írnak, kivéve, ha jelzi a barátnőd, hogy nem pontos a ciklusa.

2016. márc. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
grat, könnyen apa lehetsz.
2016. márc. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A megszakításos módszer nagyon rizikós,ugyanis az előnedv is tartalmazhat életerős hímivarsejteket,de ez csak egy dolog.Az meg már felelőtlenség hogy nem mosod meg és úgy csinálod,erre gondolhattál volna,gondolom nem 15 éves vagy hogy ilyeneket ne tudj.
2016. márc. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
nem értem miért gondolja bárki a 21. században, egy felvilágosult országban, hogy a megszakítás egy működőképes módszer. Igen, lehet terhes, komoly esély van rá.
2016. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fiam is egy megszakításos után érkezett.
2016. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon is. Pont a peteérési fázisban van, a petesejt és a spermiumok is napokig elvannak.
2016. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
* Ha ebben a fázisban van.
2016. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!