Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég a megszakításos védekezés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég a megszakításos védekezés?

Figyelt kérdés
Első barátommal vagyunk együtt és mivel ő csak így akarja csinálni ezért így csináljuk. De én mindig félek, nehogy mégis terhes legyek, pedig figyelni szokott. Mekkora az esélye, hogy így teherbe esek?
2022. szept. 23. 16:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Úgy nem leszel terhes, és ha már a beszélgetéskor megszakítod vele a kapcsolatot, aa betegséget sem kapod el a redvás farkától.
2022. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Igen lehetsz. Már az előváladékban is van sperma, meg mi van ha egyszer nem húzza ki időben? Ráadásul a legjobb résznél hagyjátok abba. A barátod önző, ha másképp nem hajlandó, az ilyen pasik lépnek le azonnal amint kiderül hogy terhes vagy
2022. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ő nem önzőség miatt nem akar máshogy. Az óvszer anyagára allergiás.
2022. szept. 23. 16:56
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy "mivel ő csak így akarja csinálni ezért így csináljuk"? Ilyen alamuszi megalkuvó vagy, vagy ez így neked is megfelel? Nagyon nem mindegy.

Simán lehetsz terhes, úgyhogy az okostojás paliddal előre tisztázzátok le a vészforgatókönyvet. Nehogy aztán fülét-farkát behúzva meneküljön a süllyedő hajóról. Ami nem lenne meglepő ilyen hozzáállással.

2022. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem allergiás, nem ismerek a baráti körömben embert aki allergiás az óvszerre. Ez a tökéletes kifogás hogy miért ne kelljen gumit húzni, ezt senki nem firtatja :D

De amúgy létezik más anyagú óvszer is

2022. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem éppen első (friss) kapcsolatban szokás alkalmazni. Elég bátor vagy és mindketten felelőtlenek. De remélem legalább azzal tisztában vagytok hogy ezzel a módszerrel nincs duplázás, meg visszadugdosás. Így sem a legbiztonságosabb, de legalább a szarnak ne adjatok még egy pofont.
2022. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jó még beszélek vele erről szerintem...
2022. szept. 23. 17:06
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de vagy nagyon fiatal és tapasztalatlan, vagy nagyon hiszékeny és naiv vagy a kérdésed alapján, ez önmagában is majdnem olyan veszélyes, mint amit csináltok.

A megszakítás nem védekezés. A legtöbb pasi pedig ezt kamuzza. A tiéd is. Kérj orvosi papírt az allergiáról.

Nem tud adni, mert hazudik.

A megszakítás nem védekezés. Szerinted ha valaki a saját élvezete érdekében hazudik neked, az mennyire állna melletted, ha terhes lennél? Tényleg sos változtass, mert ezt csak te szívhatod meg. Ilyen kapcsolatokban a megszakítás őrültség. Nem rosszból írom. Mi megszakítással védekezünk. Két gyerekünk van, és nem probléma, ha jön a harmadik, ezért választottuk ezt. De egy korai kapcsolatban, ilyen sunyi előadással, hiteltelen pasival nagyon meredek.

2022. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Popsiba bőven.
2022. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jó akkor ez így nem jó. Én se akarok terhes lenni még jó sokáig... De én úgy tudtam hogy ez is működik. Beszélni fogok vele hogy így többet nem csinálhatjuk. Eddig is féltem de így meg...
2022. szept. 23. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!