Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek be esemény utáni vagy ne ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek be esemény utáni vagy ne ?

Figyelt kérdés

Tegnap szexeltünk a párommal, elment óvszerben, de nem vettük észre, mert kemény maradt lent,csak később vettük észre, hogy az óvszer csúszik rajta, benne sperma. Azt mondja nem érezte, hogy elmenne, úgy érezte közel van hozzá, de aztán elmúlt, ezért folytattuk.

Vegyek be esemény utánit?


2022. aug. 17. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a probléma? Az óvszer azért van hogy elmenjen benne.

Ha meg kifolyt belőle akkor vegyel be

2022. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom kifolyt e, nem láttunk körülötte semmit. Kimostam magam, akkor sem.
2022. aug. 17. 11:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg értem hogy azért van, de máskor elmegy, levesszük, megtisztítja magát, és felhúz egy újat. Most ez nem történt meg, mert csak úgy érezte majdnem elment, így viszont már csak azt vettük észre hogy csúszik a gumi.
2022. aug. 17. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a gumi bevonata kinyirja a spermát, ha kicsi kifolyik, valószínűleg már halott volt. Én nem ajánlom a tablettát, nagyon egészségtelen
2022. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is , hogy téves riasztás, aztán beveszem a semmire, mert lekopogom, elég de jól beállt rendszeres a mensim, nem akarom hiába felborítani, meg össze vissza vérezni kb 6 hónapig
2022. aug. 17. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol tartasz a ciklusodban? Ha nemsoká megjönne akkor nem érdemes. Ha ovuláció előtt vagy akkor igen. Olvass egy kicsit family awareness method témában, nekem az segített megérteni a termékenységem
2022. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még kb 2 hét van a mensimig
2022. aug. 17. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!