Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek be esemény utánit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek be esemény utánit, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Csütörtök este együtt voltunk barátommal, a menstruációs ciklusom 20. napján (mindig pontos, de tudom, a biológiai óra nem egy atomboma..) így egy hét múlva kéne megjönnie és 'megszakításos módszerrel' védekeztünk. Még előtte kivette, hogy baleset lett volna, illetve az aktus előtt volt mosdóban is, esetleg ha plusz információt jelent, kicsit savasabb a hüvelyem a kelleténél (néha csíp, az orvos azt mondta ez még nem vészes de lehet másik orvos után kéne néznem), tudom hogy az nem kedvez a spermáknak.

Nem sok esélyt látok arra, hogy baj lehetne, de vegyek be egy esemény utánit vagy nem szükséges?



2018. júl. 21. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A "megszakítás" az nem módszer. Ha nem tudjátok mivel jár a szex akkor ne csináljátok...
2018. júl. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez még nem válasz a kérdésemre :)
2018. júl. 21. 01:01
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Tehát sehogyan se védekeztetek, és azt kérdezed vegyél-e be esemény utáni tablettát? Ha gyereket szeretnétek, akkor nem kell. Ha meg nem akartok, akkor kezdjetek el éretten, felelősségteljesen viselkedni, és védekezni normálisan.
2018. júl. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 October15 ***** válasza:
47%

Szerinted hány nőgyógyász van a GYK-n?

A megszakítás nem védekezés.

Az úgy hallottam nem tudás.


Ennyi ésszel lehet, hogy én a pisztoly csövét venném be a tabletta meg a farok helyett de hát kinek mi.


Igen, nyilván vegyél be.. jah és pro tipp: gumiban is eltudunk élvezni, aki meg tesz a védekezésre az rád is tesz. :D


26F

2018. júl. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Igazából már a terméketlen fázisban kell lenned! Szóval elméletileg nem para. Sárgatest horom dolgozik.

Ezt úgy tudod ellenőrizni ha hüvelyváladék vizsgálatot csinálsz! Nyúlj be és vegyél magadtól kenetet. Ha tojás sárgája szerű váladékod van amiből fonalat tudsz húzni a két újjad között akkor termékeny vagy. Ha a váladék krémesebb fehéres, ragadós és nem is sok... akkor már a sárgatestes szakaszba vagy!

2018. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 October15 ***** válasza:
68%
5.: Hát ez a kenettől és a vizsgálattól kb olyan messzire van mint az, hogy rá tudsz-e állni a lábadra és a röntgen. :D
2018. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Itt teljesen felesleges megnyugtató választ keresned, mert nem fogsz kapni. Magad és párod nyugalmának érdekében menj el nőgyógyászhoz, majd ő eldönti, kell-e neked tabletta.

A megszakításos módszer nem módszer. Te is érzed szerintem...

2018. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!