Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer nélküli szex után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer nélküli szex után vegyek be esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
A barátommal lefeküdtünk, és csak nagyjából fél percre rakta be maximum óvszer nélkül, addig nem is élvezett el, hanem jóval sokára rá. Viszont nem vagyok nyugodt, parázom, ezért azon gondolkodtam hogy holnap veszek egy esemény utáni tablettát, hogy biztos ami biztos. Megéri vagy felesleges?

2022. jan. 10. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Az orvos ki fog röhögni..
2022. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Felesleges, ugyanakkor nagyon szép kis játékot űztök.
2022. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
ez azért van mert mindenki azt nyomja hogy elő váladéktól lesz terhes... Én 25 éve gumi nélkül dugom a csajaim sosem volt még gond . időben ki kell venni,,,
2022. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is

[link]

Aztán

[link]

Végül

[link]


Amennyiben közelében nem vagy, teljességgel felesleges aggódni. Egyébként pedig ha nem élvez beléd, akkor legfeljebb a legtermékenyebb napon lehet problémás a dolog. Ha benne vagy ebben a 4-5 napos ablakban, akkor érdemes lehet elgondolkozni rajta (persze nem fél perc berakás után). Egyébként érdemes elgondolkodni azon, hogy miért bánik olyan bőkezűen a spermiummal az anyatermészet.


Szerintem becsülendő az elővigyázatosságod, de érdemes utána olvasni, hogy mikor milyen esélyed lehet a fogantatásra.

2022. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi az esélyed rá.

Ha megszületik, nevezd el Kis Esélynek!

2022. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Vegyél tesztet. Esemény utánit nem adják csak úgy, mert erősen károsítja az egészésget.
2022. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

A 3-assal egyetértek.

Én is ugyanígy élek. És ugyanezt teszem. Se gyerek, se véletlen gyerek, se feleség :-)

2022. jan. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ha nő lennék, akkor nem fogadnék el tanácsot Gpontkutató nevű embertől.
2022. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ooooo :-)
2022. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Szia! Rettentő az ilyen,amikor az embert felemészti ezzel kapcsolatosan a stressz. Hülyék voltatok,és egy fél perc élvezetért nem hiszem,hogy megérte.

Előváladéktől is teherbe lehet esni,de ha éppen akkor nem ovuláltál,baromi kevés az esélye. Annyira,hogy nem éri meg bevenned.

Nem hallottam még olyat aki így lett volna terhes. Ne stresszelj,nem lesz semmi baj, ne vonzz be semmi rosszat. (Majd azért érdemes egy tesztet csinálni,hogy fix legyen,de nem lesz semmi baj)

2022. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!