Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Velemenyek, tapasztalatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemenyek, tapasztalatok huvelygyururol?

Figyelt kérdés

1 evig szedtem mirabellat, most pedig lyndettet. (elvileg mind2 alacsony hormonmennyisegu)

Nagyon bant hogy a libidom teljesen lecsokkentette, mert a parom ugy erzi nem kivanom. Mellekesen az eros nedvesedem is tonkretette..:')

Szeretnek a tablettarol valtani


2022. jún. 19. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
nem egészséges annyira, akárki akármit mond. bár minden szervezet másképp reagál.
2022. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minek szedted azt a szart?!
2022. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2es,mondjuk mert nem szeretnenk meg babat? :D eleg hulye kerdest tettel fel.


paromnak is jot akartam, kenyelmesebb megoldas kicsit mint az ovszer

2022. jún. 19. 22:35
 4/12 A kérdező kommentje:
*sry, harmas
2022. jún. 19. 22:36
 5/12 anonim ***** válasza:
En használom már 4 éve. Egyszer abbahagytam fel évre amikor nem volt barátom meg amikor erasmuson voltam akkor is. Az elején volt köztes vérzésem de ez elmúlt szerencsére. Nem híztam tőle, és semmi problémám nem lett. Az elsőnél nem ajánlott tampont használni mert kirantja vele együtt a gyűrűt, és néha érdemes ellenőrizni hogy ott van e, mert ki is tud esni. Valahol vezetni érdemes hogy mikor kell kivenni és újat betenni mert hamar elfelejti az ember így hogy nem is érzi😃 jó cucc. Ladeeringet használok. Az ára a 3 gyurunek 12 ezer forint, nem kevés de jobb mint egy abortusz
2022. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
miért vetted ki mikor erasmuson voltál?
2022. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert nem voltam együtt szexuálisan senkivel addig és feleslegesnek éreztem használni. A szervezetemnek is jött tett egy kis szünet
2022. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
5ös nagyon köszönöm, akkor gondolom nem csökkentette a libidód se :) azért kérdezem mert ugye ez is hormontartalmú mint a tabletták
2022. jún. 27. 09:42
 9/12 A kérdező kommentje:
jelenleg amúgy én is szüneteltetem a szervezetem, lassan 2 hete nem szedem a gyógyszert, alaposan utána szeretnék járni a váltás előtt. Nődokiról annyit hogy egyetemistaként a magánt nyilván nem engedhetem meg, akihez meg járok vérvétel nélkül írta ki a tablettát amit szedtem.....
2022. jún. 27. 09:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Neem, nem csökkentette. Hormontartalmu de nem teszi tönkre a szervezeted ugyanis ez csak itt fejti ki hatását nem a majon át.:)
2022. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!