Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Huvelygyurut helyezett már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huvelygyurut helyezett már fel innen valaki?

Figyelt kérdés

Gyógyszert nem szedhetek, így a gyűrűt írta fel a dokim.

Kiváltottam, de rettegek, hogy nem fogom tudni kiszedni. Már arra is gondoltam, hogy kotok rá egy vastagabb cernat, mintha tampon lenne, hogy azzal ki tudjam húzni . Segítsetek légyszi tapasztalatokkal


2021. jan. 12. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnád kiszedni? Azért a hüvelyed nem egy fekete lyuk. Ráadásul a gyűrű (mily meglepő) gyűrű alakú, tehát simán beleakasztod az ujjad és lehúzod...
2021. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ajj, nem tudom. 30eves létemre szerintem még semminek nem nyogtem ennyit, mint ennek. 😐
2021. jan. 12. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként egy kérdés: milyen olyan bajod van, ami miatt tablettát nem szedhetsz, de gyűrűt használhatsz?

Csak mert tök ugyanaz, mint a tabi. Ugyanaz az összetétel (ösztrogén, progeszteron), ugyanaz a hatásmechanizmus, ugyanazok a lehetséges mellékhatások és szövődmények.

Egyetlen esetben jó a tabletta helyett, ha bélbetegség miatt felszívódási problémád van.

2021. jan. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A májam nem bírta a gyógyszert, és emiatt 22 éves koromban abba is hagytam a fogamzásgátló szedését, nem ért annyit.

Most viszont fél éve nagyon fel van borulva a ciklusom (minden alkalommal gyógyszer kellett a vérzés elállításához,de már egyre kevésbé segített), és a doki azt javasolta, hogy pár hónapig használjam ezt, amíg be nem áll újra a ciklus a rendes kerékvágásba.


Pedig amúgy köszönöm szépen, tökéletesen elvoltunk fogamzásgátló nélkül..

2021. jan. 13. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!