Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen a huvelygyuru?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a huvelygyuru?

Figyelt kérdés

A noktol szeretnem megkerdezni, mi a velemenyek a huvelygyururol?

Gondolkodok hogy tablettat hasznaljak vagy ezt. Szeretnek par dolgot megtudni errol.

Hogyan lehet hozza jutni? Orvossal kell beszelni? Mennyire erezheto, kenyelmes e? En helyezem e fel vagy az orvos? Attol felek hogy kiesik vagy elcsuszik, lehet e ilyen? Stb stb :)

Ovszer helyett szeretnek mas milyen fogamzasgatlast.


2021. jún. 6. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
70%

Nőgyógyászhoz elmész megvizsgált elkuldd vérvételre ha pedig mindent rendben talált akkor felírja neked.

Neked kell feltenni, de ha megkéred az orvost biztos megcsinálja helyetted.

Én nem éreztem egyáltalán amikor használtam. Napi 3 óra hosszára ki is veheted ha szeretnéd szóval szex közben nem zavar.

Kiesni nem tud, maximum lejjebb csúszni.

Annyiban jobb mint a tabletta hogy nyálkahártyán keresztül szívódik fel tehát a hasmenés hányás antibiotikum szedés nem befolyásolja a felszívódását. Lényegesen kevesebb hormont tartalmaz mint a tabletta. Ennél nagyon gyakori mellékhatás a hüvelyi fertőzés, de természetesen ez nem mindenkinél van így.

2021. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!