Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi időnek kell eltelnie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnek kell eltelnie ahhoz , hogy megbízz a párodban annyira , hogy ne várd tőle a gumihasználatot ?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 14:01
A kérdező szavazást indított:
1 hónap
2 hónap
3 hónap
5 hónap
7 hónap
9 hónap
1 év
1 és fél év
2 év
3 év
30 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ma minden a gumiról szól? :D


Amúgy addig vártunk amíg el nem jött a szokásos szűrővizsgálat ideje, esetünkben ez pár hónap volt.

2022. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem két komoly partnerem volt, egyikkel két és fél év után, másikkal 3 év után került elő a téma. STD szűrés volt a feltétel. Az első komoly kapcsolatom itt lett vége, mert egyrészt már előtte is legalább fél évig elégedlenkedett, hogy nem akar gumit húzni, másrészt nem akart elmenni szűrésre. A második komoly kapcsolatomban soha nem volt ez probléma, és kérdés nélkül elment szűrésre. Azóta össze is házasodtunk. 30/N
2022. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem bizalom kérdése.

Maximális bizalom mellett is használnék gumit, mert nem akarom a testét mindenféle kemikáliáknak kitenni.

F 39

2022. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
3 as remelem akkorvte is elmentel tesztre
2022. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez annyira egyén függő. Én párommal egyből naturban nyomtam, mert tablettát szedett. De ha azt mondta volna, hogy ő óvszerben akarja, akkor óvszerezek. Ha azt mondja, hogy biztosra akar menni és csináljunk mind a ketten vizsgálatot, mielőtt lekerül a gumi, az is oké lett volna. Az ember igazodik és nem erőltet semmit.

(ami mondjuk nem igaz, mert hallottam történeteket pasikról akik nem voltak hajlandók kotont húzni, mert nem szerették)

2022. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Bocs 2 es
2022. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez aztán abszolút nem idő kérdése
2022. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

#4

Igényes nő legalább évente jár szűrővizsgálatra szerintem, mindegy hogy van-e egyáltalán partnere, ha igen akkor mivel védekezik, stb.

Nem csak a szextől lehet std-t elkapni, szóval ennek akkor is alapnak kellene lennie ha épp nincs senkid évekig...

2022. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem időtől függ. Van akivel akár az első alkalomra megvan a bizalom, mással meg a 20. után sem lesz.
2022. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
4, nyilván.
2022. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!