Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló mellékhatásai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló mellékhatásai abbahagyás után megszűnnek?

Figyelt kérdés
3 éve szedek tablettát (belara) és sajnos nagyon megterheli a szervezetemet, az utóbbi időben elég sok mellékhatás jött ki rajtam emiatt abba akarom hagyni. A libidóm a nullára csökkent, szinte irtózom a szextől, ez a legkritikusabb probléma, de vannak más egészségügyi gondok is. Azelőtt 23 éves koromig) csak hírből hallottam a hüvelygombáról és a hólyaghurutról, most már rendszeresen visszatérő vendégek. A fejfájásaim sűrűsödtek és az epe problémáim is súlyosbodtak. Ha abbahagyom a tabletta szedését akkor újra helyre állnak a dolgok a szervezetemben vagy most már meg fog maradni a hajlamom pl a gombára meg hólyaghurutra? Mert ezek szörnyűek.
2010. szept. 17. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen kérdéseket és kérdezőket egyszerűen nem értem. Ezek komoly dolgok, miért nem a nőgyógyászodtól kérdezed meg őket? Talán egy fokkal hitelesebb forrás, mint itt bárki aki válaszol. És ha ennyi mellékhatása volt a tablettának miért nem szóltál róla az orvosnak? Felírt volna mást vagy javasol alternatív megoldást.
2010. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én meg az ilyen válaszolókat nem értem, hogy ha nem tudnak érdemben válaszolni akkor MINEK ÍRNAK? Én tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy másnál hogy volt aki abbahagyta a tabletta szedését. Légyszi csak az írjon aki hasznosat tud hozzátenni a kérdésemhez, köszi!
2010. szept. 17. 17:08
 3/16 Krissz93 ***** válasza:
53%
Mégis mit vársz?Azt hogy a gyakori kérdések weboldalra csak nőgyógyászok járnak fel akik a nap 24 órájában lesik kérdéseidet hogy meg tudják válaszolni, mert olyan idióta vagy hogy félsz és nem mész el egy szaros nőgyógyászhoz aki eme témában hitesebb választ nem is tudna adni?
2010. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Krissz93 ***** válasza:
33%
és én hasznosat írtam tehát nincsmit!
2010. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem hiszem el!! Ennyire lezüllött az oldal? Krissz93! Tudod kit idiótázzál le! Nem is ismersz te kis taknyos!! Ne írogass hülyeségeket és pláne ne pimaszkodj! Mondtam én hogy nőgyógyászok válaszoljanak? Azoktól kérdeztem akinek van tapasztalata! Orvosnál már jártam, most átlag emberek véleményére is kíváncsi lettem volna de csak ilyen nyomorékok írogatnak úgyhogy ez az oldal is kalap "sz" betűs szót nem ér már. És emiatt az se érdekel ha kitiltanak trágárságért, nem kár érte.
2010. szept. 17. 18:18
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom miért kell ilyen bunkónak lenni, ennyi erővel senki ne kérdezzen itt semmit...hisz az orvos biztos hogy mindenre pontosabb választ adnak.

Nekem is előjöttek ezek a gondok: gomba, hólyaghurut, libidócsökkenés, és miután abbahagytam: a libidóm egyből visszatért, a gombám nem egyből, de hamar elmúlt, és azóta vissza se jött, a hólyaghurut viszont télen azóta is mindig kijön rajtam, habár nem olyan gyakran.

2010. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsónak, végre valaki tudott válaszolni a kérdésemre! Azért voltam bunkó (bár nem szoktam az lenni általában) mert a kérdésre válaszolás helyett kioktattak és a második kedves hozzászóló még sértegetett is, leidiótázott amit még tőle érdemesebb emberektől sem tűrök el.
2010. szept. 17. 18:33
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem neked szólt a "bunkózás", hanem az első két válaszolónak, akik tényleg bunkók.
2010. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen-igen, már én is rájöttem, köszi!:)
2010. szept. 17. 18:43
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehetnétek egy kicsit türelmesebbek... mind.


A tabletta hatásai fokozatosan, hónapok alatt fognak elmúlni. Kivéve a fogamzásgátlást ugye, mert az másnapra.

2010. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!