Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Libideó csökkenés a Mercilon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libideó csökkenés a Mercilon tablettától? Mennyire nem fogom kívánni a szexet? Akinek véleménye van erről a gyógyszerről, kérem írjon!

Figyelt kérdés

(Tudom egyénfüggő,de a tapasztalatokra lennék kíváncsi)

Sziasztok! Már próbálkoztam Yadine tablettával,amivel semmi gond nem volt,de szüneteltettem és mikor újrakezdtem akkor nagyon erős hányingereim voltak,abbahagytam. Utána Milligestet szedtem,az is jó volt,de 1 év után kiütéseim voltak pár hónapig,gondoltam abbahagyom és szépen lassan azok is elmúltak (lehetséges akkor a gyogyitól volt az). Most olvasom miket írnak a Mercilonról,amit ma írt fel a doki és ami a legjobban zavarna az a libidó csökkenése!!! Most és eddigis nagyon kívántam a szexet,de ha bármikor rámjön az ellenkezője.. nem tudom mennyire jelentkezik ez a dolog,de nem akarom! Tudom,hogy nem a szex a lényeg a kapcsolatban,de az is fontos és.. mennyire nem kívánja az ember ilyenkor a szexet? Nem akarom hogy egy ilyen tönkretegye a kapcsolatot,még ha nem is erről szól. Vagy szinte mindegyik fogamzásgátlónál fennáll a libidó csökkenés? Vagy ha úgy érzem,hogy ez van és abbahagyom a gyógyszert akkor visszaáll hamar minden a régi kerékvágásba? És még akkor a többi negatívumot nemis írtam: hajhullás, trombózis...stb.


2008. dec. 17. 18:30
 1/8 A kérdező kommentje:
*libidó.. bocsánat,elírtam!
2008. dec. 17. 18:34
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is Mercilont szedtem 3 hóapig. Nekem az első hónapban jelentkezett ez a libidó csökkenés. Kb magamtól sosem kívántam a szexet, mint azelött, de ha a barátom elkezdte csinálni a dolgokat akkor megjött, de nem olyan erősen mint szokott. A 2. levélnél ez elmúlt
2008. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hm.. szóval ha elkezdem szedni és már az elején jelentkezik ez a libidó csökkenés,akkor még várjak mert elmúlhat? Más mellékhatása is volt hogy csak 3 hónapig szedted? Köszi egyébként a választ:)
2008. dec. 17. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Libidó csökkenés mindig tabinál fenn áll. hajhullás... hát az már eléggé szokatlan... trombózisra lennél hajlamos akkor az előző 2 fajta tabit se szedhetted volna :D

Tapasztalat: 1 éve szedem emlékszem még az elejében volt csak ez (+ egy kis fejfájás, hányinger) kb.: 2 hónapig majd megszűnt minden baj de, még mellékhatás nekem a hüvelyi folyás állagának a változása volt... ami a mai napig is kihat rám de, az nem baj csak észrevettem. Érdemes a Mercilon-nal kivárni az a 3 hónapot mert, sokan nem így tesznek... de közben lehet hogy, bevált volna tabi. (Mesélte a nőgyógyászom amikor soroltam neki a panaszokat) Szerintem légy türelmes és várj :D:D egy úgy is megjön az "étvágyad" :D:D

2008. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Yadine-t szedek, de szerintem ez lényegtelen, egyik gyógyszerre sem jellemző egy bizonyos mellékhatás, ez attól függ, hogy Rád hogy hat. Nekem talán másfél hónapig volt némi libidócsökkenésem, de szerintem ez a kezdeti félelmeknek tudható be, nem tudtam ellazulni, és a szex gondolata sem hozott lázba, de a barátom azért sokat segített tenni ellene:) Aztán elfújta a szél, minden a legnagyobb rendben e téren. A legjobbakat!
2008. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy félelmeim a gyógyszer megbízhatóságát illetően voltak, nem voltam szűz, az már más tészta lenne... Na:)
2008. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet csak kipróbálom és kivárom azt a pár hónapot. Azért nem semmi,hogy mennyire tök mind1 a dokiknak,hogy ki mit szed. Tőlem megkérdezte,hogy melyiket szeretném feliratni vele:S Pedig elmondtam az előzőekről a mellékhatásokat és akkor még azután én döntsek erról? Nah mind1,annyira hátha nem vészes ez a libidó dolog,ha az ember szereti a szexet,annyira csak nem áll az útjába egy ilyen:)
2008. dec. 17. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
No mi lett,bevált? Én most készülök leállni róla.
2010. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!