Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aggódom, lehet hogy teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom, lehet hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Barátommal lefeküdtünk, de kiszakadt a gumi aktus közben. Azt mondta miután észrevette akkor azonnal kivette. Nem élvezett belém. Azóta el telt 9 nap, és aktus után 5.napon kezdett el görcsölni a hasam, barna folyásom van. Menstruációmnak meg február 13án kéne megjönnie. De megnéztem a naptárt, elvileg ovulációm is most van.

2022. jan. 30. 11:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja feltetted ugyanezt a kérdést,kaptál normális válaszokat is..miért kellett újra kiírni?
2022. jan. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 exronin ***** válasza:
86%

Ezt innen senki nem fogja megmondani. Azt sem értem, miért ide írod ki a kérdést, azt várod, hogy azt mondjuk, nyugi, nem vagy terhes?

Ha elég nagylány vagy ahhoz, hogy szexelj, elég nagy vagy ahhoz is, hogy terhességi tesztet vegyél a patikákban.

2022. jan. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
jövőhéten tesztelek. nem tudom miért de az alhasam bal oldali része fáj csak. nem durván fáj, de érezhetően.
2022. febr. 2. 18:04
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

5

Nem. Előváladéktól abban az esetben lehet terhesség, ha előtte pár órával már volt szexuális együttlét, így még van a csatornában élő spermium.


Szerintem emiatt ne aggódj. :)

EGyébként vannak már olyan terhességi tesztek, amik rapid típusúak, néhány napon belül is kimutatják, hogy van-e terhesség.

2022. febr. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
#14, megdőlt már az a vélekedés, hogy az előváladék a húgycsőből mossa ki az előző ejakulátum maradékát. A vizsgálatok bebizonyították, hogy van, akinek az előváladéka számottevő mennyiségű spermiumot tartalmaz, akár ejakulált megelőzően, akár nem, és van, akinek spermium mentes az előváladéka. Ez egyénfüggő.
2022. febr. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Aktustól szamolt 14.napon csináltam tesztet. Vagyis ma reggel, és negatív lett
2022. febr. 4. 18:44
 17/22 anonim ***** válasza:
53%
mi lett?
2022. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Negatív lett, megjött a mensim is még február elején, minden rendben😁
2022. febr. 21. 22:14
 19/22 anonim ***** válasza:
Na örülök! 🙂
2022. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
15: Akkor erről kaphatnék valami tudományos cikket? Merthogy én konkrétan ebből a témából szereztem frissen papírt. 😃 Egyébként nem értem, miért kell lepontozni a másikat.
2022. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!