Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A leendő jegyesem szexuàlis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leendő jegyesem szexuàlis együttlètet belèm èlvezèsel akarja vègezni ezèrt kicsit aggódom attól hogy teherbe esek, vagy a tabletta az eredeti fogamzàsgàtló hatàsàból veszít. Ha belèm èlvez fennàll a veszèj hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
Eddig nem hasznàltam fogamzàsgàtló hormontartalmú tabblettàt, de viszont most az esküvő elött elhatàroztam hogy mègiscsak elkezdem szedni, mivel gyereket egyelőre nem tervezünkabszur. Sajnàlom hogy ilyen abszurd kèrdèst teszek fell, csak èn nagyon felelősségtudatosan àllok hozà a gyerekvàràshòz. Mert szerintem a gyerekvàràst tervezni kell ès kèszem kell leni rà😊

2018. jún. 5. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló tabletta megfelelő szedése esetén védelmet nyújt, beléd élvezhet a párod. Részletes és pontos információkért érdeklődj a nőgyógyászodnál a konkrét tablettáról, amit felír neked (pl. hogy mikor kell elkezdeni szedni, mikor kezd hatni stb.).
2018. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
A leendő jegyes férj? Nem mindegy ám a tabletta miatt. Na mostan itt az a veszéJ, hogy felelősségnek hívjuk a teljes tudatlanságot.
2018. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
98%
Megfelelő szedés mellett rendesen véd a fogamzásgátló tabletta. De figyelni kell a gyengítő körülményekre is.
2018. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!