Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Együtt voltam valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam valakivel óvszer nélkül. Azt mondta, hogy sokszor csinált már ilyet, nem lesz semmi baj. Nem is ment el bennem, de én aggódom. Teherbe lehet így esni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teherbe lehet esni(előváladék),bár kevés az esély rá, de igen nem beszélve a fertőzésekről. Ha nem tartós kapcsolatba vagy, ilyet ne csinálj inkább. Menj el egy tesztért, ha aggódsz.
2010. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

:D:D:D:D hát igen, nem áll jól a magyar oktatás.

figyu, drága, ha azt mondja neked egy srác h már sokszor kefélt gumi nélkül csak úgy, járás nélkül, mint veled. Akkor miért fekszel le vele? :)

nem az esetleges terhesség most az egyetlen egy problémád. :)

2010. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

mennyi az esélye annak h terhes lehetek?

a tesztet nemhiszem h kiadják, ezenkívül nemszeretném senkinek sem elmondani a dolgot...

2010. aug. 20. 10:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég felelőtlen vagy basszus, ha tényleg ilyen nagy szexgép a csávó, akkor lehet, hogy az életeddel játszottál. A kisebb gond lenne, ha terhes lennél, a nagyobb az, ha összeszedtél valami nemi betegséget tőle. Egyébként van rá esély, hogy terhes vagy, nem egy nő esett teherbe megszakításos védekezés során az előváladéktól.
2010. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
arra én is rájöttem, h elég hülye voltam.:s:s:s
2010. aug. 20. 11:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz menj el, a srácot meg minimum beijeszteném, hogy terhes lettem.
2010. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem járok nőgyógyászhoz, ha elmennék akkor megtudnák a szüleim. azt lenne a cél elkerülni...

basszuus.

2010. aug. 20. 11:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősségi fogamzásgátlás!

Keress rá (pl. google), hogy a közeledben hol van ilyen. 72 órán belül még van értelme.

2010. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

" :D:D:D:D hát igen, nem áll jól a magyar oktatás. "


Igen, olyan jól áll, hogy a gyakorikérdéseken az idióták 99% még mindig azt hiszi, hogy van az előváladékban sperma.

2010. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

hány éves vagy?

ha belefér akkor 72 órás, ha nem, akkor két kéz össze, és imádkozz.

Félsz, hogy a szüleid megtudják? Ok, lehet nem fognak örülni, de ha még tudsz bevenni esemény utánit, azt könnyebben elfogadják, mint ha 1 hónap múlva közlöd, hogy esélyesek nagyszülőknek.

Vagy ha még később mondod el, akkor meg azt közlöd, hogy már biztos, hogy nagyszülők lesznek.

Ok, nem sok esély van, hogy teherbe estél, de ha beletartozol a kevés százalékba, akkor nem vígasztal, hogy nem volt rá sok esély, nem?


A másik, ha ilyen mentalitású ez a srác, nem félsz, hogy elkapsz tőle valamit?? és vannak olyan betegségek, amik nem gyógyíthatók..


Legalább annyira értékeld magad, hogy megnézed, kivel fekszel le.

Szorítok, hogy ne legyen semmi, de ha belefér, menj el 72 órásért

2010. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!