Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Együtt voltam valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam valakivel óvszer nélkül. Azt mondta, hogy sokszor csinált már ilyet, nem lesz semmi baj. Nem is ment el bennem, de én aggódom. Teherbe lehet így esni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 10:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%

Így van, az előváladékban nincs sperma, viszont előző aktus után maradhatott, így van esélyed arra, hogy terhes legyél, igaz nem sok. Ha lehet menj 72 órásért a biztonság kedvéért!

Másrészt mi az, hogy nem adnak ki tesztet? Sima drogériában meg lehet venni:S Hány éves vagy?

Másrészt, arra tényleg elég nagy viszont az esély, hogy elkaptál valami nemi betegséget. Szorítok, hogy ne így legyen, de ez van, többé ne csinálj inkább ilyet!


17L

2010. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!