Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges hogy teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy teherbe estem? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés

Január 20-án feküdtem le barátommal, viszont aktus közben kiszakadt a gumi. Nem élvezett belém, viszont előváladék kerülhetett belém.

Aztmondta nem lesz semmi gond ebből, de nagyon be vagyok stresszelve.

Most van január 28, nagyon fáj a hasam, görcsölni kezdett tegnap és barna folyásom van. Menstruáciomnak pedig február 14-én kéne megjönnie.

Aggódom nagyon hogy ez terhesség jele e



2022. jan. 28. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még korai ez, nem vagy terhes.
2022. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhesség jele lenne az még nem jönne elő ennyi idő után. Tesztet viszont 10 nap után már tudsz csinálni. De elég kicsi az esélye hogy terhes vagy.
2022. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után nem szokott probléma lenni. Nagyon kicsi az esély rá, hogy terhes legyél. Viszont nyugodtan csinálj egy extra érzékeny tesztet a 10. naptól. Ha viszont nem terhes vagy, de gondok vannak a ciklusoddal, akkor keresd fel a nőgyógyászodat. Ő tud segíteni.
2022. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a közvetlen munkatársi környezetemből tudok 5 fiatal párt akik évek óta próbálkoznak a gyerekcsinálással. Értsd: a csávó hetente többször teleengedi az asszonyt évek óta mégsem jön a gyerek. Teljesen egészséges pároknál is ritka hogy azonnal, első próbálkozásra sikerül a mutatvány. A te csávód még csak beléd sem engedte. Esetedben a reális esély a teherbeesésre nagyon kicsi. Nem nulla, de nagyon balszerencsésnek kell lenned hogy ennyitől fel legyél csinálva.
2022. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A barnázást, hasi görcsöket ezer dolog okozhatja, az un. beágyazódási vérzés NEM 8 nap után jelentkezik. Minimális a kockázat, de ha ennyire aggódsz akkor vegyél egy tesztet és az aktus után 3 héttel csináld meg, majd rá egy hétre kontrollteszt. Innen a távolból sajna nem tudunk okosabbak lenni mi sem.
2022. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Orvoshoz kérj idöpontot mindenképpen.
2022. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aztmondják hogy egy-egy ilyen ciklus zavar az életed során normálisnak mondható mert a hormonjaink változnak,DE ha folyamatosan késik,nem jön meg,teljesen összevissza van..az viszont nem jó.

Barnázás is nagyon ritkán megesik a beágyazódás miatt.Ha nagyon aggódsz,csinálj korai tesztet.

2022. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csináltál tesztet?
2022. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én terhes lettem pont egy ilyen akciótól, csak ott nem volt gumi csak előváladék. Bár tény hogy több hónap megszakításos módszer után lettem csak terhes, viszont napi 5-6 szex mindig volt. Szóval valakinek elsőre összejön valakinek meg sehogy. Általában mindkét esetben balszerencséről beszélünk.
2022. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!