Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi bajuk olyan sokaknak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk olyan sokaknak az óvszerrel?

Figyelt kérdés

Jódarabig azt hittem, hogy elsősorban a férfiak ódzkodnak tőle, mert valamiféle furán értelmezett hímbüszkeségből derogál nekik, de itt körülnézve leginkább azt látom, hogy lányok/nők panaszkodnak erre a fogamzásgátlóra meg arra a fogamzásgátlóra, ez ezért nem jó, az azért nem jó - de hogy óvszert húzzanak a párjukra, az valahogy mintha fel sem merülne. Miért nem?


Mindkét nem képviselőinek érdekelne a véleménye.


2008. dec. 14. 14:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
A leírtak alapján te még soha az életben nem voltál IGAZÁN szerelmes,max azt hitted,mert ha lettél volna,tudnád milyen szar ha nem a PÁRODAT hanem a gumit érzed..én meg azokat sajnálom akik gumiba bugyolálják a párjukat,h még véletlenül se legyen bensőséges a dolog..ja,TARTÓS SZERELMI kapcsolatról beszélek,nem egyéjszakásról...sose értettem hogy tartós,monogám kapcsolatba mi keresnivalója van a guminak.
2008. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Gyerekek !30 évesen ,3 gyerek után , míg szoptattam nem szedtem gyógyszert , muszály volt valamit csinálni , hogy ne legyen az életünk végéig kisgyerek a házban!!!A spiráltól idegenkedtem, a gyógyszerek nem tudom mit tudnak csinálni egy fiatal szervezettel(sok ismerősöm van aki évekig szedte aztán most hiába akarják nem jön a baba)...Döntsetek ti , kinemk mi a jó?Ja igen és a nemi betegségek?Na attól csak az óvszer véd!
2008. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

14:16-os: Nos, az érzéseimmel semmi gond, házasságban élek (jó ideje, tehát a tartósság sem kérdés), és a szerelem is megvan maradéktalanul, a gumi pedig az élményt soha semmiben nem csorbította, nem rontotta, ugyanúgy megvan a bensőségesség.

Éppen ezért én meg azt nem értettem soha, hogy mi a gond vele...


14:23-as: ...főleg emiatt, amit te is írtál, igen. A mellékhatások, és a szervezet potenciális veszélyeztetése.

2008. dec. 14. 14:30
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Első válaszoló én meg Téged nem értelek. Mindenki maga dönti el, hogyan védekezik, és nem hiszem, hogy ezért bárkit meg kéne szólni. Én 4éve vagyok a párommal, aki már a férjem, de nem szedek gyógyszert, gumival védekezünk. Nem engedi, hogy tablettát szedjek, mert nem akarja, hogy hormonokkal bombázzam magam, amúgy meg eddig mindegyiktől csak híztam. És attól még lehet belsőséges a kapcsolatunk mert ott van a gumi. És csak akkor védekezünk így ha épp a "problémás" napokon szeretkezünk. Amúgy meg egyszerűen nem megy belém. Jó, egyikünknek sem a kedvence, de védekezni valahogy kell és mint tudjuk mindegyik megoldásnak van előnye meg hátránya
2008. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Az a helyzet, hogy egyrészt sok nő érzékeny az óvszerre is, másrészt időnként valóban kényelmetlen és illúzióromboló a dolog, a szex is egész más nélküle.

Azért az igaz szerelem útjába nem áll, viszont az első válaszoló sikereinek őszintén örülök.

2008. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Millióan vannak nők akiknek semmi bajuk a tablettával..nekem meg csak oylan ismerőseim vannak,akiknek semmi gondot nem okozott..akinek meg nem jó,az használ mást.Amúgy téves hogy a gumi MINDENTŐL megvéd..hiv,hpv...olvass utána..nem csak szex.uton kaphatod el..bár 3 gyerek után illene tudni..és mi van ha kiszakad a gumi?Rohansz esemény utámiért ami jobban tönkreb**a a szervezetedet,mint akármi?Mindenki maga dönti el,mit választ..Különben is.MI értelme amúgy a kérdésnek?Nem kell másokat meggyőzni hogy igy vagy ugy védekezzenek.Nem tom mit zavar ha más nem használ gumit.Senkit se fogsz meggyőzni.
2008. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Csudálkozom az első válaszon, hogy az nem szereti a párját, ha hagyja hogy gumiban szeretkezzen...........Szerintem meg pont az a rendes aki a bnőjéért megteszi, hogy nem az mérgezze magát dilibogyókkal. Egyébként én nem szedhettem sokáig gyógyszert. És párom megértette elsőre, és Ő is úgy volt vele, első az egészség, ne szedjem a bogyót.
2008. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Én fiatal làny vagyok,és imàdom a divatot,nagyon adok magamra,de:

É^n gumit hasznàlok a partneremmel.

Tablettàt soha sem irattam fel,talàn ezért,mert valahol bennem van a félelem,hogy mi van ha a tabletta miatt késöbbb nem eshetek teherbe?

Na jo ennek kicsi az esélye,vagyis lehet nincs is,de én nem akartam a szervezetemet semilyen tabletàra rà szokni.

Mivel még nem voltam terhes igy spiràl kizàrva.

Ugyhogy maradtam a gumi mel^lett.

Én nekem nincs vele bajom,attol függetlenül hogy pàromat szeretem,ö is engem,én gumi hasznàlatakor is ugyanugy szertem.

2008. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

Nekem semmi bajom vele. Szerintem akit zavar, azt azért zavarhatja, mert macerás, mindig kéznél kell lenni, vagy előkotorászni, esetleg úgy érzi nem elég spontán a szex.

Én sokági szedtem, de különböző problémákat okozott, többet az életbe nem akarok bogyókkal problémázni, ráadásul én tudom mit tehet egy szervezettel a fog. gátló. Úgyhogy kösz inkább nem, teljesen jó az óvszer.

2008. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Hé, tőlem soha senki nem várta el, hogy szedjek gyógyszert, de már elegem van az ilyenekből is, hogy a rendes férfi soha nem hagyná, blabla. Basszus, el tudom dönteni, hogy mitől érzem magam biztonságban, hogy akarom-e vállalni a tablettaszedést, és esetleg abbahagyni, ha nem vált be, és bajom lett tőle. Bocs, ez nem a kérdéshez tartozott.
2008. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!