Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Sos valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Sos valaki nyugtasson meg

Figyelt kérdés

A barátommal megszakításosan "védeleztünk" néha szoktunk így, nem lett belőle eddig még baj. Most is szokásosan pont kihúzta, viszont odalent, de már kívülről ramelvezett, pont oda. Nehany masodpercet lehetett ott, aztán letöröltem, pisilni is kimentem.

Szerintetek? Gondolkodom esemeny utanin, de ha nem valószínű, hogy baj van, inkább nem vennék.

Elovaladekkal tisztaban vagyok, hogy abban is lehet, stb.. de most nem emiatt aggodom.

Elore is koszi.



2021. okt. 11. 08:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

Egy gyerek miatt miért menne tönkre?

Ne tekintsünk már úgy egy gyerekre mint ha valami nagyon nagy Isten verése lenne. Gyerek mellett is ugyan úgy lehet valaki okos, sikeres. Főleg ha esetleg a szülők, nagyszülők, felnőtt testvérek be segítenek

2021. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverj már itt össze-vissza, nem akar gyereket és kész, törődj bele.
2021. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg nem akarsz gyereket Kèrdező?
2021. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem szeretnék még gyereket.
2021. okt. 12. 23:30
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, lehetsz.
2021. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!