Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Sos valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Sos valaki nyugtasson meg

Figyelt kérdés

A barátommal megszakításosan "védeleztünk" néha szoktunk így, nem lett belőle eddig még baj. Most is szokásosan pont kihúzta, viszont odalent, de már kívülről ramelvezett, pont oda. Nehany masodpercet lehetett ott, aztán letöröltem, pisilni is kimentem.

Szerintetek? Gondolkodom esemeny utanin, de ha nem valószínű, hogy baj van, inkább nem vennék.

Elovaladekkal tisztaban vagyok, hogy abban is lehet, stb.. de most nem emiatt aggodom.

Elore is koszi.



2021. okt. 11. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Pedig aggódhatnál kicsit jobban is, mert így akármikor teherbe eshetsz. Védekezés miért nem megy?
2021. okt. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódsz, akkor vegyél esemény utánit. Azért az mégiscsak jobb mint végül teherbe esni, gondolom.
2021. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, lehetsz terhes.
2021. okt. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mar a megszakitasosditol is lehetsz. Az előváladékban lehet sperma.

300 ft egy koton, 30 milla egy gyerek.

2021. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Miért baj az ha terhes lettél? Lehet hogy a gyereked aki megszületik az fogja felfedezni mondjuk a rák ellenszerét. Vagy valami ma még gyógyíthatatlan betegség ellenszerét. Én remélem hogy terhes vagy és ha az a gyerek pont 100 millió az egyből, hogy valami nagyon okos tudós lesz akire nagy szüksége van az emberiségnek akkor szülessen csak meg. Akár mennyibe kerül. Ki tudja hány tudós, kutató, feltaláló, nem született így meg...
2021. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Kedves 5. Válaszoló. Hagyjuk már ezt a rák ellendszere dumát, több ismerősömet is leoltom emiatt. Gondolod ha annyi esze nincs a kérdezőnek hogy védekezzen ebből pottyanna ki valami zseni?
2021. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jo, ertem en, elbasztaaam, stbb az erdekelne, hogy mennyi rá az esely. Szerintem hagyom az esemenyutanit. Korbe kerdeztem ismeroseimnel, nagy resze azt mondta h tobb kell ehhez, minthogy picit esetleg belekenem, de ha nem megy fel teljesen, marpedig az magatol nem maszik fel, akkor valoszinuleg nincs gond, de megirom, hogy mi lesz
2021. okt. 11. 14:43
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Kerlek ne tedd tonkre egy gyerek eletet. Vedd be az esemenyutanit.
2021. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

ma 14:28


A rák ellenszere, az csak egy példa volt arra hogy lehet hogy a gyereke valami nagyon nagy dolgot fog elérni amire az embereknek nagyon nagy szüksége van.

Pont azért írtam mert azt mindenki ismeri, arra mindenki várja a megoldást.

Mert ha azt írom hogy Semmelweis Ignác (a terhes nők védő szentjének is szokták mondani. Nem véletlenül). Vagy ha azt írom hogy Ő lesz a következő Alexander Fleming (penicilin) akkor sajnos sokan csak lesnek mint hal a szatyorba. De ha azt írom hogy a rák, vagy valami ma még halálos betegség ellenszerét találja fel akkor az olvasók egyből tudják milyen volumenű tudósra, kutatóra, felfedezője, feltalálóra gondolok. Csak azért írtam ezt példának.

2021. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9


Ezzel párhuzamosan pedig tönkremegy egy tinédzser lány élete, aki az elméleted szerint ugyanolyan esélyes lett volna ugyanezekre a dolgokra, és a gyerek miatt képtelen lesz normálisan tanulni és élni.

Másrészt, elenyésző az esélye annak hogy egy olyan szociokulturális közegben felnőve, ahol az anyja azt sem tudja hogy kell biztonságosan dugni, és tanulatlanul, a semmibe hoz világra gyerekeket mint valami primitív állat, majd ő úgy nő fel, hogy ugyanilyen idősen a harvard medical schoolba készüljön. A jövő intellektuális elitjének 95%a felsőközéposztályból és attól felfelé születik.

2021. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!