Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtasson meg valaki, hogy...

Nyugtasson meg valaki, hogy nem lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
7 éve szedem szünet nélkül a fogamzásgátlót, az utóbbi levélnél valahogy becsúszott egy kis hanyagság a részemről, azelőtt nem fordult elő. A legutóbbi ciklusom után vasárnaptól kellett volna újra kezdeni szedni, de sajnos elfelejtettem, és csak hétfőn este jutott eszembe, így akkor bevettem mindkettőt, és egy héten át óvszerrel is védekeztünk. Mindig, de tényleg szó szerint mindig szerdán éjszaka vagy hajnalban jön meg a vérzesem. Egyszer volt, hogy csak reggel, de már akkor is ideges voltam. Most meg itt vagyunk délután és meg mindig semmi. Lehetséges, hogy tabletta szedése mellett becsússzon a baba? Mit gondoltok? Vagy mi miatt késhet ennyit? Nagyon ideges vagyok.
2017. nov. 1. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2-t egyszerre tök felesleges volt... (Ahogy a tájékoztatóban is benne szokott lenni.


Mivel védekeztetek ,ásképp, így szinte kizárt..

Most 1 nappal toltad a ciklusodat.. Csütörtökre várd ne szerdára...

2017. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Terhes nem lehetsz, az biztos.
2017. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Basszus de hülye vagyok, persze, hiszen így egy napot késik.

Köszi!!

2017. nov. 1. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 napot, akkor se ilyedj meg. Nekem is volt ilyen
2017. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! :)
2017. nov. 1. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Később kezdted a gyógyszert 1 nappal, tehát tolódott a ciklus 1 napot.

Nyugi. Én csináltam cifrábbakat is, és soha nem volt baj. Persze nem hanyagságra akarlak buzdítani, nehogy félreértsd, de ha védekeztetek plusszban, akkor mindent megtettetek hogy ne legyen baj.

2017. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!