Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért mindig a masculan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a masculan?

Figyelt kérdés
Minden másnap van itt egy kérdés arról, hogy milyen gumit használjanak az emberek. És szinte minden második hozzászólásban az van, hogy masculant. Most komolyan, nekem teljesen átlagos méretem van, de egyszerűen nem jön rám, ha fel is küdöm pár centit, akkor is annyira szorít, hogy kibírhatatlan. Nem vagyok béna, tudom hogy kell felvenni egy gumit. Szóval csak az lehet szerintem, hogy akik eddig kommenteltek azoknak kisebb van. Nem akarok megbántani senkit, távol álljon tőlem, de ha tudtok más választ miért van ez akkor mondjátok el. A kérdésem is erre vonatkozik:) Egyébként a masculan nekem egyáltalán nem jön be, a rako is szorít kissé, a lifestyles határeset, és a durex az igazi.És mégegyszer átlagos méretű és formájú vagyok.
2008. dec. 11. 00:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű kérdésre egyszerű válasz.Ha azt kérezték melyik gumi jön be nekik ők egyszerűen azt választották ami bejött nekik. Na puff többségben volt a masculan. És akkor mi van. Nem értem miért akadtál fenn ezen.

Egyébként ebben van pszihológia is. Sokan a durexet szeretik csak az a jó, mert nagy a reklámja és jó drága. A durex a gumik nike-ja nem? A menők mind ezt használják?

De most komolyan nem mindegy ki mit használ? A lényeg hogy megvédjen amitől kell és hogy kényelmes legyen.

2008. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sure márka is tuti! Próbáld ki azt!
2008. dec. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lifestyles Flavours
2010. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
DUREX(Y)..Vaterán 1800Ft-ért 26Db-ot kapsz!Ez a legjobb és biztonságos is, de egyébként van még a "müller"-es is, ami magárol a boltról kapta a nevét, az is bevált.
2010. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

A masculan az én barátomnak is szoros volt :S

de a durex jó :)

2011. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Kafka válasza:
Nekünk a masculan nem jött be, szorította a barátomat nagyon. De próbálkoztunk még Cheers márkával, az jónak bizonyult, aztán kicsaptunk a hámból, és vettünk Durexet. Ebből az Elite úgy ahogy tartotta magát, de az Extra Safe-ből 3-ból 1 elszakadt... Szóval most kipróbáljuk vagy a Lifestylest, vagy visszatérünk Cheersre.
2011. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolsónak ajánlom a Lifestyles-t, mert már 3 éve (azóta kezdtük a szeretkezést ;) ) egyszer sem szakadt ki nálunk!
2011. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Melyik Masculan az az amelyik ennyire szorít?

Nekem a normálnál talán kissé nagyobb is a méretem (19/13,5kerület), de a Masculan PUR-t szoktam használni, mert az olcsó, nem szakad és nem is szorít... :-/

2011. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!