Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért mindig a masculan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a masculan?

Figyelt kérdés
Minden másnap van itt egy kérdés arról, hogy milyen gumit használjanak az emberek. És szinte minden második hozzászólásban az van, hogy masculant. Most komolyan, nekem teljesen átlagos méretem van, de egyszerűen nem jön rám, ha fel is küdöm pár centit, akkor is annyira szorít, hogy kibírhatatlan. Nem vagyok béna, tudom hogy kell felvenni egy gumit. Szóval csak az lehet szerintem, hogy akik eddig kommenteltek azoknak kisebb van. Nem akarok megbántani senkit, távol álljon tőlem, de ha tudtok más választ miért van ez akkor mondjátok el. A kérdésem is erre vonatkozik:) Egyébként a masculan nekem egyáltalán nem jön be, a rako is szorít kissé, a lifestyles határeset, és a durex az igazi.És mégegyszer átlagos méretű és formájú vagyok.
2008. dec. 11. 00:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*küzdöm
2008. dec. 11. 00:50
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

a magam részéről jelenleg nem szorulok óvszerre (stabil párkapcsolat és most hoztunk össze egy utódot), de még emlékszem milyen volt régen...


Az első dolog az ár. Ahogy emlékszem, a masculánból 10 db került annyiba, mint a durexből vagy a lifestylesból 3 db. Aztán engem a lifes. irritál (vagy a sikosítója, vagy a spermicidje, nem tudom), mintha savba mártottam volna. (nem kispályás élmény) Durex már szakadt el rajtam. Valami "nonamemel" nem próbálkoztam.


való igaz, hogy szoros. Ez van, minden nem lehet tökéletes...

(18/4,5)

2008. dec. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Egy az ár, másik pedig az, hogy nekem meg pl. a Durex volt túl kicsi mindig, és állandóan le is csúszott.
2008. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, nálunk a Masculan szakadt. Egyéni szerintem, lehet hogy az átlagnak a Masculan jön be, váljék egészségükre.
2008. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Rám nagyon semmilyen gumi nem jön fől... szóval örüljön az, akire rámegy bármi is traktorgumin kívül :D
2008. dec. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
DUREX. a páromat is szoritja az összes többi óvszer márka, de ez bevált.. ;)
2008. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nekünk is durex. valahogy többiben nem tudok bízni:S
2008. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a masculan nekem is kicsi pedig csak 17 vok... emberfüggő szerintem hogy kinek mi a jó. ha kicsi hát ne használj... haszmálj durexet van belőle xl es is
2008. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a nagy többségnek az jön be, te meg azok közé tartozol, akiknek nem. Ez miért baj? Vagy csak el akartál dicsekedni a méreteddel?
2008. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kifejezetten írtam, hogy nem akarok senkit se megbántani. Nem akarok dicsekedni, nem is írtam konkrét méretet...de egyesek vmiért mindig azt hiszik, hogy itt mindenkit aki feltesz egy kérdést vmi hátsó szándék vezet. Amúgy meg elég szegényes lelkivilágú az az ember aki a farkával akar hencegni...
2008. dec. 12. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!