Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most őszintén. Miért izgatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén. Miért izgatja az embereket, ha én tablettát szedek, és miért leszek ettől rossz ember?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok az előnyeivel, hátrányaival, mellékhatásaival, 20 évesen kezdtem szedni, bevált, semmi gond, erre jönnek, hogy meddő leszek, meg belehalok.


Miért kell lelkiismeret furdalást kelteni a másikban, és támadni?


2008. dec. 10. 21:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem,ez a kérdés nem az én korábbi kérdésemnek hatására merült fel,miszerint: mért szed mindenki fog.gátlót?? Ott eléggé összevesztek az emberkék,ezt-azt vágtak egymás fejéhez...

Egyébként nem vagy szar ember,hogy lennél az? Aki ilyet mond,azzal ne foglalkozz! Az hogy vki nem ért egyet veled vmiben,még nem jelenti hogy ő vagy Te rossz ember,csupán máshogy vélekedtek.

2008. dec. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!