Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most őszintén. Miért izgatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén. Miért izgatja az embereket, ha én tablettát szedek, és miért leszek ettől rossz ember?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok az előnyeivel, hátrányaival, mellékhatásaival, 20 évesen kezdtem szedni, bevált, semmi gond, erre jönnek, hogy meddő leszek, meg belehalok.


Miért kell lelkiismeret furdalást kelteni a másikban, és támadni?


2008. dec. 10. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
ne foglalkozz ezzel...én is szedtem 20évesen kezdtem s szedtem 3 évig.... most van egy szép kisfiam...ha majd babát szeretnél előtte fél évvel hagyd abba.
2008. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
én kb 3-4 éve szedem. semmi bajod nem lesz tőle...
2008. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy szar ember és ha ismered a gyógyszer előnyeit- hátrányait,mint ahogy írtad is, akkor ne törödj az ilyen emberekkel!

Nyugi én is 3 éve szedek tablettát és minden ok, jól érzem magam a bőrömben!

Szóval engedd el a füled mellett a gonoszkodó megjegyzéseket!!! Senkinek nincs hoga, hogy elszúrja a kedved!

R.

2008. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ebből nem kéne társadalmi státuszt csinálni. Szedd nyugodtan, egészségedre, őszintén kit izgat.

Ez köröbeül ugyanolyan szinvonalas kérdés, minthogy a 13 centis farok az nagy e, és , hogy a pasik szeretik- e a kismellű nőket.

Amúgy 100 ilyen volt már a fórumon, már csak ezért is unalmas

2008. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Én nem szedek tablettát, és nem ítélek el senkit, aki a védekezésnek ezt a módját választja. Azt hiszem, azért van ez a jelenség, amit említesz, mert mostanában a média által is nagyon erőltetett az egészséges életmódot folytató ember képe, aki napi 1,5 órát edz, párolt zöldséget egyik hallal, nem dohányzik, nem iszik, és nem szed tablettát. Szerintem ne stresszeld magad emiatt.
2008. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagy szar ember, csak fogadd el,hogy vannak,akiknek fontosabb az egészségük!Az pedig a Te dolgod,hogy mivel teszed tönkre magad és mivel nem!
2008. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
de egy gen birka az utolso hozzäszolo.ezzzel miéRt tenné tönre magät??istenem . a nök 90%szed tabit.semmi baj nem lesz töle.
2008. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

azért ebben nem lennék biztos, bár én is fogamzásgátlót szedek. Anyámnak annak ide3jén két vetélése, meg egy fogyatékos, életképtelen gyermek születése volt a következménye és a tabletta még mindig forgalomban. Szervezet függő, hogy ki hogy reagál rá, ha tisztában vagy a következményekkel, senki nem vetheti a szemedre.


Megkérdezném, nem a kedves szülők egyike traktál ezzel folyton?

Arról nem is beszélve, hogy én annak idején azért is (többek között) kezdtem el szedni, mert már mindenki szedett körülöttem, csak én voltam, aki még óvszerezett.

2008. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szedd én is szedem mert, nem akarok babát de, önfeledten akarom érezni a párom pl ha éppen egy lépcsőházban támad kedvem vagy vmi extrém helyen.


Most vannak olyan nők akik itt sajnáltatják magukat hogy, nekik a tabletta baszta el az életüket kicsit már elegem van ebből ott a pszichológus aki segít. Nem kéne rágalmazni másokat mert, szednek vmit. ennyi erővel ne egyél c-vitamint az is tabi. Sőt ha beteg vagy akkor gyógyulj meg magadtól minek a antibiotikum attól is meghalhatsz ennyi attól is tönkreteszed magad.

2008. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem szednék ilyet, ráérek majd 80 évesen naponta gyógyszerezni magam. Viszont szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, h mit szed (a gyógyszergyáraknak is meg kell élnie valamiből :-D), mivel nekem nem árt vele, nem kell lebeszélnem róla. Legfeljebb elmondom 1x, hogy nem tesz jót, aztán majd eldönti, mit akar.

Ja, és nem tudom, h miért kell lepontozni mag lebirkázni azt, aki azt mondja, h ő nem szedné. Ez is egy vélemény, és nem traktál ezzel senkit.

2008. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!