Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen védekezési módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezési módszert válasszak?

Figyelt kérdés
a koromat inkább nem tüntetem fel.. na jó (13 leszek)TUOM!!TUDOM!! sajnálom de igy alakult ne oktassatok ki inkább segítsetek mert ha teherbe esek végem lesz még nem feküdtem le vele.. de a pasi sokkal idősebb le se írom de őt szeretem. ha terhes lennék... hát... nem részletezem inkább.. minden módszernek megvan az előnye és a hátránya is de nem tudom melyik a legjobb mert fogamzásgátlót nem nagyon szeretnék ennyi idősen.és még én sem tudom hogy lesz lehet h nem is fog megtörténni.
2008. dec. 10. 17:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Hogy milyen módszert? Szerintem még ne feküdj le vele! Csak gondolj bele, akárkinek elkottyintod, hogy milyen jó vagy épp sz*r éjszakád volt! Megkérdezik a pasin, nevét, KORÁT! Azt mondod ez nem igaz? Dehogynem! Ismerem én a mai korosztályt! Na és ha mondod, hogy hány éves, biztos, hogy valaki jól bemárt Téged IS meg a Pasit IS!

A szüzesség nem játék, nem lehet azt mondani, hogy: "Ön most nem nyert, próbálja újra!" Jól gondold meg mit teszel!!!!! NE csak MENŐZÉSBŐL tedd meg!!!

2008. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
60%
A srác bűncselekményt követ el, de nem is ez itt a lényeg. 12 éves vagy ember!!! Annyi idős a tesóm is, tudom én milyen manapság ez a korosztály, de csak annyit mondok, hogy úgy meg fogjátok szívni, hogy csak nézegethettek!! Én is voltam szerelmes 12 évesen, legalább is akkor még azt gondoltam, hogy szerelmes, azóta 100x rájöttem, hogy az nem igazi szerelem. Azt hiszed, hogy fel vagy rá készülve, mert "szereted" és akarod, aztán a fenét, nem tufsz te még semmit az életről! Nem csesztetni akarlak, mondom, elég sok példát látok, de hogy ez nem normális az biztos. Csinálj, amit akarsz, az előttem írók már leírták egyértelműen, hogy óvszer, de VÁLLALD a következményeket a tetteidért majd! (ha a srácot lecsukják, mehetsz tanúskodni, és pár év múlva iszonyat meg fogos bánni, ha nem előbb... mégha szereted is... pf...)
2008. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
na jó.. én segítséget kértem csak és a legtöbb nem válasz a kérdésemre. ne OFFolj!!!idióta!
2008. dec. 23. 16:46
 14/24 anonim ***** válasza:
40%
Te vagy idióta, kislány! Nem tudsz még felelősséget vállalni, ezen van a hangsúly, nem azon, hogy mivel védekezel... De nekem aztán mindegy...
2008. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
miért bánná meg? kül nincs bizonyíték
2008. dec. 24. 13:03
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
Nemtom.. én ezzel most úgy vagyok hogy miért bántjátok? HA már egyszer eltervezte hogy lefekszik a barátjával.. és valljuk be őszintén attól hogy szidjátok hogy fiatal még,meg nem kéne, attól úgyis azt fogja tenni amit ő akar. És szerintem példás dolog hogy egyáltalán gondol a védekezésre. Mert mint tudjuk elég sok kis fruska cseszik akár óvszert is huzatni a párjára,és akkor majd 9 hónap múlva pottyan a baba, amivel el is vágja az életét.. én most ezt így gondolom. pontozzatok le!:) (18/L)
2008. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
25%
Látszik, hogy itt mindenki mennyire "érett"... Nem arról van szó, hogy megbánná -e vagy sem, meg h gondol -e a védekezésre. Attól, hogy vki tudja, hogy mi az az óvszer még nem biztos, hogy mondjuk ha vmi baleset történne, pl. kiszakadna vagy bármi, akkor utána ahhoz is elég felnőtt lenne, hogy menjen a kórházba esemény utániért, talán még nem is adnak neki! Ilyenekre is számítani kell, nem csak arról szól a szex, hogy de jó, rózsaszín pillangók, szerelmes vagyok, felhúzom a kotont, mert milyen menő nagylány vagyok és a védekezésre is gondolok, berakja aztán megvolt, nem bántam meg lálálá... Gondolkozzatok már...
2008. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
kösz :D te legalább megérted de mostanában nem fekszem le vele.. tényleg várok még egy kicsit. amugy veszek egy óvszert ha mégis.. sose lehet tudni.
2008. dec. 25. 15:21
 19/24 A kérdező kommentje:
<a href="http://www.szerelem.org" target="_blank">szerelem.org</a>
2008. dec. 26. 16:59
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kérdezd meg édesapádat. Ő biztosan tudni fogja, hogy melyik védekezési mód a legjobb a számodra.
2009. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!