Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen védekezési módszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezési módszert válasszak?

Figyelt kérdés
a koromat inkább nem tüntetem fel.. na jó (13 leszek)TUOM!!TUDOM!! sajnálom de igy alakult ne oktassatok ki inkább segítsetek mert ha teherbe esek végem lesz még nem feküdtem le vele.. de a pasi sokkal idősebb le se írom de őt szeretem. ha terhes lennék... hát... nem részletezem inkább.. minden módszernek megvan az előnye és a hátránya is de nem tudom melyik a legjobb mert fogamzásgátlót nem nagyon szeretnék ennyi idősen.és még én sem tudom hogy lesz lehet h nem is fog megtörténni.
2008. dec. 10. 17:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én az óvszert ajánlanám...
2008. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
plusz a Pharmatex termékei jók még. óvszer + ez = tuti, ha megfelelően használjátok. nézz utána neten!vigyázz magadra!:)
2008. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Óvszert ajánlom én is.


OFF:

Fogadok veled nettó kétmillió euróban, hogy nem kell 5 év és csontig hatolóan meg fogod bánni a dolgot. Nem oltalak, csak elmondtam a véleményemet (nem is vélemény volt ez, hanem inkább tény) Az a sokkal idősebb (SZERINTEM 30 körüli marha) meg csak játszik veled, ki fog használni és át fog verni. Csak gondold át, ez egy olyan helyzet amit nem lehet megismételni. De lelked rajta, jó szórakozást.

2008. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Óvszer. A pasidat lesittelik, tudj róla.
2008. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Nah ja... amíg nem töltöd be a 14et és úgy dug meg v.ki akk azt lesittelik!

De am. gumi! XDD

2008. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

legolcsobb és praktikusabb az ovszer.

OFF, mert muszáj:én 15évesen összejöttem egy 25évessel, habár annnyinak nem nézett ki és 2hónapig voltunk együtt, aztán lefeküdtünk és miután sikerült neki ott hagyott, szoval ;) nemtudom hány éves de lehet veled is ez fog történni... söt te fiatalabb vagy és mégszarabbul viselnéd

2008. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
óvszer...de leányom, nem garantálom, hogy élvezni is fogod..sőt...no de jó....erre te már biztos nem vagy kiváncsi
2008. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Önmegtartóztatási módszert.. :S Nah jó, óvszert... Nem vagy te még felkészülve erre lelkileg.. De a te életed.
2008. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Algopyrin a térded közé
2008. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Jah, vagy egy pohár víz...helyette:D:D


Nah jó, nem poénkodok. Óvszer mindenképpen. Meg ne nagyon híreszteld, hogy ki a srác és mit csináltok. Neki tényleg baja lehet belőle (ahogy már előttem is írták).

És ha akarja, hát akarja. Ne legyetek abban olyan biztosak, hogy meg fogja bánni...

2008. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!