Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szules / csaszar utan erosebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szules / csaszar utan erosebb fogamzasgatlot szoktak felirni?

Figyelt kérdés
Juli 28an csaszaroztak, es mar a korhazban erdeklodtek hogy hogyan szeretnenk vedekezni a jovoben. Kaptam fogamzasgatlo tablettakat a kovetkezo 3 honapra de itthon vettem eszre, hogy 75 miligrammos. Mielott teherbe estem 20asat szedtem, nem lesz a 75os tul eros? :/ kesobb tudok csak dokihoz menni, hogy erdeklodjek errol. Ezert jutott eszembe hogy lehet a szules miatt kaptam erosebbet?
2021. aug. 6. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Mondjuk ha kicsit jobban megnéznéd, akkor létnád, hogy az általad 20-as tablettának nevezett fogamzásgátlóban a 20 ug az ösztrogén mennyisége volt, míg a jelenlegiben meg a progeszteroné 75.

Mintha az almát a körtével akarnád összehasonlítani....

2021. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nem egyforma a két tabi hatóanyag-tartalma, de hidd el nem a nővérke írta fel hanem nőgyógyász. Megjegyzem, semmi gond nem lesz ha átmenetileg erősebbet szedsz. Kezd el nyugodtan szedni és majd kontrollon (amúgy is mész a dokihoz gondolom - legalábbis szülés utáni 6. héten nagyon illene) megbeszéled vele ezt a kérdést is.
2021. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!