Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen védekezési módszer van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen védekezési módszer van még ami jó lehet?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk. A párom lelankad gumiban, bármilyen méretűvel próbálkozunk, nem megy neki. Az eddigi párjai mind fogamzásgátlót szedtek, így nincs hozzá szokva a gumihoz. Nem akarom erőltetni, hogy aztán teljesen elmenjen a kedve (erre is jöhet hasznos tanács, én nem találkoztam még ilyennel). Én nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, a nővérem szedett és durva, maradandó mellékhatásai voltak.

Mi lehet jó módszer? Spirál, pesszárium? Van más esetleg? Jelenleg naptár módszerezek (igen, tudom...), mérem a hőmet, figyelem nagyon a peteérésemet, de nagyon nem biztonságos.

Nem szültem még és egészségügyi gondjaim sincsenek (elvileg).

Köszönöm az értelmes válaszokat!


2021. jún. 23. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van spirál még nem szült nőknek, nőgyógyásszal egyeztess.
2021. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem akarsz hormont, akkor a spirál kilőve. Van másmilyen spirál de az meg gyulladást okoz, nem egészséges. Ugyanebben a cipőben járok. A pharmatex nem jó, semelyik változata nem biztonságos. A tabletta mar, éget, a kenőcs kifolyik, a kúp is kifolyik mellette nem lehet orálozni. És még nem is véd.. A női óvszer zörög, marha ciki és gusztustalan. Előkészület szükséges hozzá...

A pesszáriumot megpróbálhatod, de a spontaneitásnak lőttek akkor.


Mi megszakítást használunk. Mindjárt bemásolok róla egy szöveget, amit korábban írtam róla. Nekünk bevált. :)

2021. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

"Az előváladék spermiumszáma nem elegendő a megtermékenyítéshez. Ezt illene tudni azoknak akik ezzel dobálóznak.


Ha valakinek túl kevés a spermiuma (50 mó helyett pl 25 mó) már akkor sem képes teherbeejteni a partnert. Nos, ha hiszitek ha nem, az előváladékban csak akkor van spermium ha előtte elélvezett. És akkor is csak 5 mó körül, ami édeskevés a terhességhez.


A megszakítást ezáltal azért nem nevezik védekezésnek, mert sok a barom aki azt sem tudja hogy kell, vagy nem érzi a saját orgazmusát és az első spricc a punciban landol. Van még egy fajtája a férfiaknak, ők a legveszélyesebbek és szinte mindig ők csinálják fel a nőket; akiknek egész aktus alatt csöpög a farkuk. Mert probléma van a rendszerben. Na, ő miattuk és a későn kikapók miatt olyan rossz a biztonsági százaléka a megszakításnak. Egyébként teljesen biztonságos, ha ismerjük a saját és partnerünk testét."

2021. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, el tudnád küldeni, ezt honnan idézted? Érdekelne részletesebben
2021. jún. 23. 23:54
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es ez a lényeg, nem írtam hozzá sokkal többet, csak ami a kérdezőre vonatkozott, az meg nem téma nálad.
2021. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pesszárium, hormonmentes spirál, termékenységtudat. Ha megszakítással csináljátok, legalább használjatok mellé spermicidet.
2021. jún. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát azért elég béna duma, hogy "nincs hozzászokva" az óvszerhez. Nekem is a legtöbb barátnőm tablettát szedett, ennek ellenére ha valamikor mégis gumi kellett, sose volt baj.

Amúgy pesszárium + spermicid, mást nem nagyon tudsz tenni. Én is tudok olyan párról, ahol éveken át megszakítást használtak és semmi nem volt, aztán, mikor gyereket akartak, első hónapban összejött, de azért én nem javasolnám. Előváladéktól tényleg nem nagyon lehet teherbe esni, de elég egy "oh, bocsi" és baba lehet belőle...

2021. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aszondja “csöpög”!?

Már nem azért de mikor 10-20-30 percig vagy izgalmi állapotban nincs az az isten, hogy senkinél ne jelenjen meg semmiféle előváladék, hanem gombnyomásra jöjjön az egész!

2021. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!