Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a megszakításos védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a megszakításos védekezés ennyire biztonságos, akkor minek az óvszer?

Figyelt kérdés

[link]


,,Ha az óvszert tökéletesen használjátok, akkor 98%-os hatékonyságú, míg tipikus használat esetén csak 85%-ban hatásos. A megszakításos módszer 96%-osan hatékony"


Azert a 2 szazalekert nem lennek hajlando fizetni.

Szerintem az ovszerlobbi is tudjuk kik kezeben van..



2020. aug. 4. 12:07
A kérdező szavazást indított:
Tudjuk kik..
Nem ők
22 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a mindenféle finom és kellemes betegségek ellen véd. Egyszer olvass el egy színes képekkel tűzdelt dokumentációt erről. Őszintén szólva... én bírom a vért meg minden... de ha orvos lennék sem bírnám elviselni sokszor azt a látványt :P
2020. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki a Gy.A szerző de nem kellene a kamaszoknak ekkora baromságokat írnia. Avagy úgy látszik szeretné a szerző ha sok-sok terhesség lenne.


A megszakításos "védekezés" Peral-indexe 40, a "mindent bele" meg 85... szóval kb. csak fele annyira "véd" mintha belemenne. Csináld csak megszakítással, csak utána lepődj meg ha előbb-utóbb befigyel egy terhesség.

2020. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Peral index... Csak nem peralBERG talalta ki?
2020. aug. 4. 12:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elírtam Pearl-index, így jár az ember ha gyorsan gépel :)
2020. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szoval Pearlberg a tettes.. Egy darab ovszeren kb mekkora haszonkulcs van? 600%-os? Biztos dorzsoli a markat.
2020. aug. 4. 12:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked az fáj, hogy mekkora rajta az árrés... akkor ne vegyél benzint sem, mert sok rajta az adó, meg sokat keresnek rajta az olajcégek. Engem az árrésnél jobban érdekelne a nem kívánt terhesség, vagy a betegségek, de hát kinek mi a fontos.
2020. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam meg, hogy esetleg disznobelbol is lehetne kesziteni tobbszor hasznalatos ovszert, amivel ki tudnam jatszani Pearlberg mestertervet.:


-moshato

-meretet a sajat farkadhoz szabhatod

-egyszeri koltseg

-mivel valodi belbol keszul, igy erzesre is olyan mintha

2020. aug. 4. 13:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha, disznóbél. Az aztán rugalmas tényleg. Ki is szakad könnyen szerintem, legalábbis a vékonybél. Főleg mivel ki kell szárítanod, hogy elálljon. Ha nedvesen tartod, lebomlik a csába. Nem hinném, hogy ez járható út. Na meg ott van az a rész is, hogy melyik csaj engedi magába a disznóbeledet?
2020. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
5 éve csináljuk megszakításosan, nem lett baba (mindkettőnknek lehet gyereke, ki lettünk vizsgálva)
2020. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy szólok hogy a magyar kormány meg azt akarja hogy minél több gyereked legyen, szóval gondolkodj nyugodtan ki hazudik abban a cikkben és ki nem


A disznóbél nem fog működni azt hiszem a multban az első óvszerek még abból készültek de tudod nem véletlenül fejlődik a technika.


A megszakitásost meg nem ajánlom, mi naptár módszer kombinálva használtuk és féléven belül bejött a gyerek. Utolsó az hogy mind ketten termékenyek vagytok és még sincs gyerek nem jelenti azt hogy a módszer a hatékony, lehet hogy nem vagytok kompatibilisek vagy hogy a tudtodon kivül már jó párszor voltál terhes ugyan is a terhességek nagyrésze megszakad anélkül hogy észre vennéd, de még ha csak puszta szerencsétek is van akkor sem szabadna másoknak ajánlanod. Jó veled ez történt nem vagy terhes, de ezt nem tudod megigérni a másiknak is. Te évekig megúszod másnál meg elsőre ott a baj és ha valaki azért kezdi el így csinálni mert szerinted nem lesz baj majd gyereke lesz gondolom nem fogsz beszálni a gyerek nevelésbe.

2020. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!