Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vasárnap szexeltem a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap szexeltem a barátommal, kedd este rosszullét miatt kihánytam a fogamzásgátlót, és csak 12 óra múlva vettem be. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Múlt héten jött meg, szombatra már teljesen elmúlt a vérzés.(28 napos ciklus)


Vasárnap szexeltem a barátommal, olyan hülyék voltunk, hiába vagyunk együtt évek óta, fogamzásgátló mellett mindig használunk óvszert, hát egyszer nem és ez történik. Igaz, nem élvezett belém, kihúzta előtte, de az előváladékban lehettek spermák.



Missee-t szedek. Kedd este bevettem elalvás előtt, de rosszullét miatt kihánytam. Szerdán meg csak most délutan tudtam bevenni.


Betegtájékoztató azt mondja hogy az első héten ha kimarad, 12 órán belül pótolom az nem gáz. De nekem 18 óra telt el.. este ugyanúgy beveszem


Szex biztos nem lesz most egy jó ideig.. viszont aggódom hogy a vasárnapi szextől lehetek-e terhes? Nem élvezett belém a barátom, kihúzta, de attól még tartok tőle hogy az előváladekban voltak spermák, mert ugye 2-3-4-5 napig is életben maradhatnak a testben. Igaz, múlt héten jött meg, és peteérésem sem lesz egy ideig még, de nagyon nagyon aggódom.


Valaki volt valaha hasonló cipőben?

Köszönöm



2021. jún. 9. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Mit tudsz tenni? Hát megszülöd, és felneveled.
2021. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Szinte 100%-ban kizárt hogy teherbe estél volna.
2021. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Szinte kizart, hogy terhes leszel. Foleg ha nem ment el benned. Nyugi.
2021. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most megnyugodtam!
2021. jún. 9. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem az első levélnél jársz, akkor +/- pár óra az adott szem pótlásánál nem oszt, nem szoroz, szóval nyugi, nem leszel terhes. Egy hét kieg. védekezés utána hajrá, egészségetekre :)
2021. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!