Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már véd a fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már véd a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
13 szem után szexeltünk a párommal gumi nélkul, nem bennem ment el. A betegtájékoztató 1 hét kiegészítő védekezést írt, de most kicsit elbizonytalanodtam. (Plusz nem tudom, hogy a ciklusom első v második napján kezdtem el szedni) Kellene aggódnom?

2021. máj. 24. 02:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg védHET, de a biztonság kedvéért jobb megvárni az első teljes levél végigszedését. Szokták mondani ha eddig vigyáztatok akkor ezt az egy hónapot ki lehetett volna bírni... de ezen már túl vagytok. Most jönni fog 2 hét para megúsztad-e.
2021. máj. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi rogton abbahagytuk a vedekezest amint elkezdtem szedni. Kb a 8. Szemnél járhattam, mikor mondtam a páromnak, hogy bennem menjen el. Nem lettem terhes. Mivel a ciklusom 1. Napján kezdtem el szedni, elvileg már az első szemtől kezdve védett voltam.
2021. máj. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!